Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anetta Socha | 2017-03-26 11:56 | Rozmiar tekstu: A A A

Dzień otwarty w powracającej Szkole Podstawowej nr 14

Olsztyn24
Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 14 (fot. Lech Wąsowski - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W sobotę (25.03) powracająca Szkoła Podstawowa nr 14 powitała swych pierwszych gości. Dyrektor szkoły Jarosława Kozak, nauczyciele oraz pracownicy obsługi i administracji z wielką radością spotkali się z kandydatami do nowej szkoły podstawowej. Odwiedzili nas z rodzicami uczniowie kończący w tym roku szkolnym szóstą klasę oraz przedszkolacy, mający zacząć naukę we wrześniu 2017 roku.

Kandydaci do „Czternastki” poznali nauczycieli, których przedstawiła pani dyrektor. Następnie nasi goście udali się na wycieczkę po szkole. Odwiedzili pracownię biologii, gdzie mogli oglądać pod mikroskopem różne preparaty, a potem udali się na spotkanie z nauczycielami języków obcych. Tu, korzystając z tablic multimedialnych, rozwiązywali zadania językowe. Zajrzeli też do innych pracowni, do czytelni, zobaczyli, gdzie znajdują się ważne dla uczniów miejsca.

Odwiedziny  Czternastki” zakończyły się zdrowym i słodkim poczęstunkiem w stołówce szkolnej. Każdy z naszych gości został też pożegnany drobnym prezentem.
R E K L A M A
banner
Wielu rodziców, korzystając z dnia otwartego, złożyło już dokumenty do szkoły. Czekamy zatem na spotkanie po wakacjach.

Anetta Socha

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl