Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-05-21 17:57 | Rozmiar tekstu: A A A

Noc Muzeów w MOK i BWA

Olsztyn24
Noc Muzeum w MOK | Więcej zdjęć »
Minionego wieczoru (20.05) w Olsztynie dobyła się Noc Muzeów. Instytucji kultury, które z tej okazji postanowiły zaprosić do siebie mieszkańców miasta były między innymi Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie i Biuro Wystaw Artystycznych.

Muzealny wieczór z MOK odbył się tradycyjnie już w Muzeum Nowoczesności, zaś BWA zaprosiło do swojej siedziby przy al. Piłsudskiego.

W programie pierwszej ze wspomnianych instytucji kultury były m.in. pokaz fotografii termowizyjnej oraz druku 3D, a także doświadczenia z fizyki i chemii. Druga natomiast zaprosiła na kiermasz swoich wydawnictw, projekcję filmu Album Krakowskiej Sztuki, odc. poświęcony Marii Pinińskiej-Bereś oraz zwiedzanie aktualnych wystaw: Tomasz Gudzowaty - Closer i Maria Pinińska-Bereś - Ślad kobiety.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Noc Muzeów 2017 w MOK

21-05-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl