Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
UG Dywity | 2017-06-05 19:02 | Rozmiar tekstu: A A A
Mnóstwo atrakcji z gwiazdą na deser

Radosny Dzień Dziecka w Dywitach

Olsztyn24
Gminny Dzień Dziecka w Dywitach (fot. UG Dywity - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Tłumy mieszkańców i gości bawiło się w niedzielę (4.06) podczas Gminnego Dnia Dziecka w Dywitach. Magnesem był koncert muzycznej gwiazdy Moniki Lewczuk, ale innych atrakcji też nie brakowało. Najważniejszą nagrodą dla organizatorów był uśmiech dzieci i zadowolenie rodziców.

O skali i zainteresowaniu mieszkańców gminy Dywity oraz sąsiadów tą imprezą najlepiej świadczą statystyki. Organizatorzy, czyli Gmina Dywity i Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach rozdali kilkaset zabawek w Kole Fortuny i w konkursach ze sceny, błyskawicznie zniknęło 600 napojów, 450 lodów i pół tysiąca porcji darmowej grochówki. Wykonano też kilkaset zabawnych zdjęć w fotobudce Dr Selfie, Bank Pocztowy wydał blisko 400 wat cukrowych, a filmy w  mobilnym planetarium obejrzało prawie 300 osób.

– Impreza bardzo fajna. Z roku na rok coraz lepsza – napisał na facebookowym profilu gminy Arek Więckiewicz.
R E K L A M A
banner
Inne opinie były podobne.

– Fantastyczna impreza! Nasza Gmina jest extra! – napisała Sylwia Ossowska.  

Mimo kapryśnej aury na stadionie w Dywitach pojawiły się prawdziwe tłumy.

– Dziękujemy za tak liczną obecność mimo nieustannie niepewnej pogody – mówi Jacek Szydło, wójt gminy Dywity. – Cieszę się, że na stadionie było tak kolorowo, wesoło i rodzinnie.

Magnesem dla dzieci był zapewne wielki plac zabaw z czterem dmuchańcami i animacje dla najmłodszych pod hasłem „Morskie opowieści”. Ze sceny swoim tańcem i śpiewem czarowały „Szalone Małolaty”, Gminna Scena Talentów czy małe baletnice ze szkółki Kasi Stockiej. Porwał występ Dziecięcej Orkiestry Smyczkowej z Dywit, z dobrej strony pokazały się czirliderki z całej gminy, a hiszpańskie klimaty przybliżył pokaz flamenco w wykonaniu Studia Animacji Ruchowej „Rytm”.

Finałem tej udanej imprezy był koncert gwiazdy, czyli Moniki Lewczuk z zespołem, która zaśpiewała swoje największe hity: „Ty i ja”, „Libre”, „Tam, tam”, czy „Biegnę”. Koncert zakończył się bisem, a o tym, jak najmłodsi kochają swoja gwiazdę niech świadczy fakt, że Monika Lewczuk przez półtorej godziny po koncercie rozdawała autografy. W kolejce po podpisy i zdjęcia z Moniką stało około 200 osób, których nie wystraszył nawet padający deszcz.

– Jestem pod wrażeniem skali wydarzenia i ilości atrakcji dla dzieci – przyznawał pan Piotr, który przyjechał z córka na imprezę w Dywitach z Olsztyna.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl