Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
JM | 2017-06-19 20:19 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztynianki na gali finałowej programu „Pamięć dla Przyszłości”

Olsztyn24
Uczestniczki podsumowania XIV edycji programu „Pamięć dla Przyszłości” | Więcej zdjęć »
Podsumowanie XIV edycji programu „Pamięć dla Przyszłości” odbyło się w piątek (16.06) w Warszawie. W ramach programu odbył się konkurs dla nauczycieli i uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych pt. „Niech ten skarb dostanie się w dobre ręce” - o losach Archiwum Ringelbluma w 70. rocznicę działalności Żydowskiego Instytutu Historycznego im. Emanuela Ringelbluma. Organizatorami przedsięwzięcia byli Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie, Muzeum Polin w Warszawie, Żydowski Instytut Historyczny i Stowarzyszenie „Dzieci Holokaustu”.

Do Muzeum Polin w Warszawie na podsumowanie konkursu zostały zaproszone Natalia, Sylwia, Monika i Paulina, uczennice Gimnazjum nr 13 w Olsztynie wraz z opiekunką projektu Joanna Mieszczyńską. Gimnazjalistki przygotowały materiał filmowy i w kategorii gimnazjów zostały laureatkami uzyskując I miejsce.

Gali towarzyszyła prezentacja najlepszych filmów i spotkanie ze świadkami historii, ocalałymi z zagłady dziećmi, dziś dorosłymi członkami Stowarzyszenia „Dzieci Holokaustu”. Gimnazjalistki wróciły w konkursu z nagrodami – książkami i projektorem do pracowni szkolnej.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl