Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-07-08 16:47 | Rozmiar tekstu: A A A

Dyplomatorium w Olsztyńskiej Szkole Wyższej

Olsztyn24
Dyplomatorium w Olsztyńskiej Szkole Wyższej | Więcej zdjęć »
Ponad 300. absolwentów studiów I i II stopnia w Olsztyńskiej Szkole Wyższej im. Józefa Rusieckiego w Olsztynie odebrało dziś (8.07) dyplomy magistra lub licencjata. Uroczystość kończąca studia w OSW odbyła się w uczelnianej auli im. Prof. Ciczkowskiego z udziałem Senatu OSW i rodzin absolwentów.

Dyplomy ukończenia studiów na kierunkach: pedagogika, filologia, pedagogika specjalna, fizjoterapia, wychowanie fizyczne i kosmetologia wręczali dziekani wydziałów w asyście prorektora OSW prof. Waldemara Żebrowskiego i dyrektor generalnej OSW Heleny Rusieckiej.

Wyróżniającym się studentom władze uczelni wręczyły też nagrody i wyróżnienia. Nagrodę za I miejsce w 11. edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską odebrała Magdalena Cywilis, absolwentka fizjoterapii. Identyczną nagrodę za I miejsce w konkursie na najlepszą pracę licencjacką otrzymała Joanna Korzuch, absolwentka filologii angielskiej. Wyróżnienia otrzymali natomiast studenci, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, aktywni członkowie samorządu studenckiego, wolontariusze i członkowie uczelnianego Senatu. Łącznie wyróżniono 21 absolwentów.
R E K L A M A
banner
Więcej o uroczystości na naszych zdjęciach i filmie, który udostępnimy niezwłocznie po zakończeniu produkcji.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Dyplomatorium w Olsztyńskiej Szkole Wyższej

08-07-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl