Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
B-c | 2017-07-19 21:46 | Rozmiar tekstu: A A A

Rekord Polski w Gminie Biskupiec

Olsztyn24
Wiesław Borowski odbiera certyfikat z rąk burmiestrza Kamila Kozłowskiego | Więcej zdjęć »
Dziś (19.07) oficjalnie Wiesław Borowski z Biskupca otrzymał certyfikat potwierdzający, że jego kolekcja aparatów fotograficznych jest największa w Polsce.

Sezon turystyczny w pełni, ale to nie przeszkodziło panu Wiesławowi w liczeniu aparatów, by ustanowić Rekord Polski. Jak twierdzi sam zainteresowany, było z tym sporo pracy, ale przy pomocy wolontariuszy wszystko szło sprawnie.

– Aparaty trzeba było nazwać, zrobić im zdjęcia oraz właściwie skatalogować, by zespół Biura Rekordów nie miał wątpliwości co do ilości eksponatów – wspomina pracę Wiesław Borowski.
R E K L A M A
banner
Dziś razem z burmistrzem Biskupca Kamilem Kozłowskim cieszy się, że miasto może także w ten sposób wyróżniać się na tle innych.

– Jestem pełen podziwu dla pasji pana Wiesława, dla jego pragnienia posiadania tych wszystkich eksponatów. Zawsze zadziwiało mnie z jakim zaangażowaniem witał turystów i opowiadał o tej kolekcji. Jestem dumny, że wśród mieszkańców naszego miasta jest człowiek, który codziennie i od święta wprowadza w świat fotografii kolejne pokolenia naszych mieszkańców i turystów – mówił burmistrz przekazując certyfikat.

W kolekcji aparatów fotograficznych Wiesława Borowskiego znajduje się ponad 1400 eksponatów. Wystawa jest otwarta codziennie w Domu Pracy Twórczej „Sorboma”, przy Pl. Wolności 6a, od w godz. 9.00–17.00, a także w weekend, po skontaktowaniu się z Wiesławem Borowskim pod nr tel. 603–723–016.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl