Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-08-14 15:08 | Rozmiar tekstu: A A A

Bajkowe środki transportu zobaczysz w Galerii Warmińskiej

Olsztyn24
Basjkowe środki transportu w Galerii Warmińskiej | Więcej zdjęć »
Galeria Warmińska przygotowała dla najmłodszych sporą atrakcję. 5 sierpnia w pasażu galerii stanęła interaktywna wystawa środków transportu znanych z popularnych bajek.

Odwiedzający Galerię Warmińską nie tylko mogą zobaczyć, czym i jak podróżowali bohaterowie najpopularniejszych bajek, ale też sami mogą skorzystać z możliwości wzięcia udziału w grach i zabawach jakie daje ta interaktywna wystawa. M.in. można usiąść na latającym dywanie i wielbłądzie z „Baśni 1001 nocy” albo na liściu Calineczki w towarzystwie ogromnej żaby, ślimaka i ryby, znanych z bajki „Calineczka”. Chętni mogą też wejść do wnętrza wielkiej ryby i poczuć się jak Pinokio w brzuchu rekina, albo usiąść w karocy z dyni jaką na bal jechał Kopciuszek.

W Galerii Warmińskiej są też instalacje zatytułowane „Królicza nora” z krzywymi zwierciadłami znanymi z „Alicji w krainie czarów” i „Magiczna fasola” ze zjeżdżalniami z bajki „Jaś i Magiczna fasola”, a także stanowisko, na którym można poznać właściwości siedmiomilowych butów znanych z bajki „Tomcio Paluszek”.
R E K L A M A
banner
Wystawa będzie czynna do końca wakacji. Zwiedzanie wystawy i korzystanie z atrakcji jest darmowe.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl