Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2017-08-14 16:02 | Rozmiar tekstu: A A A

Projekt Plaża zawita nad Ukiel

Olsztyn24
Projekt Plaża już gościł w Olsztynie
Realizowany przez telewizję TVN „Projekt Plaża” w tym roku zakończy się w Olsztynie nad Jeziorem Ukiel. Realizatorzy projektu będą bawić mieszkańców Olsztyna i turystów już w najbliższy weekend (18-20 sierpnia).

„Projekt Plaża” już od dziesięciu lat odwiedza najpiękniejsze polskie plaże serwując urlopowiczom szereg wyjątkowych atrakcji. W tym roku impreza gościła już w Świnouściu, Kołobrzegu, Darłowie, Łebie i Władysławowie. Na końcu trasy wakacyjnej podróży po raz kolejny znalazł się Olsztyn.

- Zajęcia fitness, zumba, przejażdżki na bananie i ścianka wspinaczkowa to propozycje dla aktywnych - informują organizatorzy wydarzenia. - Dla dzieci w miasteczku stworzona będzie specjalna strefa Kids Club z placem zabaw, gdzie najmłodsi będą mogli spędzić czas z animatorem oraz powalczyć o ciekawe nagrody w licznych konkursach. Będą też spotkania z gwiazdami TVN, które będą rozdawać autografy.
R E K L A M A
banner
W tym roku „Projekt Plaża” wyjdzie poza obszar olsztyńskiej plaży miejskiej. Wieczorami organizatorzy zapraszają do Parku Centralnego na seanse filmowe pod chmurką. Filmy w ramach Letniego Kina Player będą wyświetlane przez dwa pierwsze dni. W piątek (18 sierpnia) można będzie obejrzeć film pt. „Scenariusz na Miłość”, natomiast w sobotę na ekranie zobaczymy „Lato w Prowansji”. Projekcje rozpoczną się o 21:30.

Program imprezy na wszystkie trzy dni pobytu w Olsztynie przedstawia się następująco:

» 9:00 - oficjalne otwarcie miasteczka
» 9:00-17:00 - „Aktywna Plaża”; sportowe wyzwania: siatkówka plażowa, ścianka wspinaczkowa, fitness, zumba, liczne konkursy
» 9:00-17:00 - „Strefa Wodna”; przejażdżki na bananie za motorówką, giga trampolina, regaty kajakowe
» 9:00-17:00 - „Kids Club”; strefa dziecięca, plac zabaw, animacje, konkursy z nagrodami
» 12:00-14:00 - Spotkanie z gwiazdami TVN
» 21:30 - Kino Letnie Player

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl