Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2017-08-30 20:40 | Rozmiar tekstu: A A A

Wyróżnienia za rozwój transportu zbiorowego w Olsztynie

Olsztyn24
Prezydent Piotr Grzymowicz odbiera nagrodę ( fot. J. Skórski - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Podczas odbywającego się dzisiaj (30.08) w Warszawie III Forum Transportu Publicznego, wręczono nagrody w konkursie „Asy Transportu Publicznego”. Laureatem konkursu w kategorii „Człowiek Roku” został prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, którego jury doceniło za przywrócenie tramwajów w stolicy Warmii. Poza nagrodą indywidualną prezydent odebrał statuetkę przyznaną Olsztynowi w kategorii Ekologiczne Miasto Roku.

Nagrody zostały przyznane przez zarząd Polskiego Instytutu Rozwoju Biznesu Sp. z o.o. oraz kapitułę konkursu pod przewodnictwem profesora Wojciecha Suchorzewskiego.

Konkurs „Asy transportu Publicznego” ma na celu uhonorowanie najlepszych miast, osób i firm mających znaczący wpływ na kształt i rozwój transportu publicznego w Polsce. Wyniki ogłaszane są podczas Forum Technologii w Transporcie, wydarzenia dedykowanego nowoczesnym rozwiązaniom zwiększającym komfort pasażera w transporcie zbiorowym.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl