Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
AS | 2017-09-14 21:27 | Rozmiar tekstu: A A A

Nuzle.pl – baza ofert pracy

Olsztyn24
 
Oferty pracy zamieszczone w Internecie cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Z portali pracy korzysta w chwili obecnej prawie każdy pracodawca przy rekrutowaniu pracowników. W ostatnich latach pojawiły się bardzo skuteczne internetowe narzędzia do poszukiwania oraz zamieszczania ofert. Mowa tu o agregatorach ofert pracy.

Agregator gromadzący oferty pracy jest to nic innego, jak baza ogłoszeń o pracę zaopatrzona w prostą wyszukiwarkę. To niezwykle łatwa i wygodna forma wychwytywania wakatów nawet dla najbardziej opornych użytkowników komputera. Nuzle.pl to jedna z takich wyszukiwarek, na które niewątpliwie warto zwrócić uwagę. Jest niezwykle funkcjonalna, a przy tym zawiera setki tysięcy najnowszych ofert pracy z całej Polski i nie tylko. Wzrost liczby ofert pracy jest znacząco zauważalny już od kilku lat. Również na Nuzle.pl. znajduje się już pół miliona nowych ofert pracy z najpopularniejszych portali pracy. Przypominając sobie lata ubiegłe, jest to wzrost aktywności pracodawców o ponad 100%. Warto podkreślić, że na chwilę obecną obejmuje ona ponad 50 tysięcy ofert pracy z Warszawy. Za pośrednictwem tej darmowej wyszukiwarki można znakomicie zorganizować czas na poszukiwanie pracowników.

Serwis Nuzle.pl perfekcyjnie sprawdza się w użytkowaniu osobom poszukującym zatrudnienia, ale nie tylko. Pracodawca również może czerpać wiele korzyści z tego typu portali. W przeciwieństwie do wielu serwisów ofert pracy, zarówno dla szukających pracy, jak i dla pracodawców, korzystanie z Nuzle.pl jest zupełnie darmowe. Odpłatna jest jedynie dodatkowa, niezwykle pomocna usługa promowania oferty. Daje ona możliwość wyróżnienia treści oraz poprawienia jej efektywności.
R E K L A M A
banner
Ważną informacją dla aplikujących jest fakt, iż zgłoszenia do ofert pracy zamieszczonych na Nuzle.pl bezpośrednio kierowane są do pracodawców. Odpowiadając na ofertę pracy np. przedstawiciela handlowego mamy pewność, że CV czy inne dokumenty załączone przez nas do wiadomości otrzyma bezpośrednio ogłoszeniodawca.

Ponieważ oferty na Nuzle.pl są aktualizowane codziennie, bardzo praktycznym narzędziem będzie dostępna bezpłatna opcja otrzymywania powiadomień o nowych ofertach. Jeżeli wskazany zostanie konkretny zawód, np. kierowca, o pojawieniu się nowych ogłoszeń użytkownik zostanie powiadomiony mailowo 2 razy dziennie. Ważną zaletą niewątpliwie jest to, że Nuzle.pl gromadzi oferty pracy z większości serwisów o tej tematyce, co przekłada się na bogaty wybór ogłoszeń.

Reasumując, Nuzle.pl stworzyło idealne miejsce w Internecie dla rekrutów i aplikantów. Otrzymują oni całkowicie darmowy dostęp do szerokiej bazy ofert pracy, a pracodawca ma możliwość darmowego zamieszczania ogłoszeń. Nie jest więc dziwnym fakt, iż najczęściej tam właśnie firmy kierują kroki w celu poszerzenia kadry.

AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl