Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-09-18 20:11 | Rozmiar tekstu: A A A

Posłowie wrócili do pracy po wakacjach. PO krytycznie o kolejnych poczynaniach rządu

Olsztyn24
Posłowie Anna Wasilewska i Janusz Cichoń | Więcej zdjęć »
Olsztyńscy posłowie Platformy Obywatelskiej, zwołali dzisiaj (18.09) kolejną konferencję prasową. Anna Wasilewska i Janusz Cichoń zabrali głos na temat podjętych w ostatnim czasie przez Sejm zmian w prawie.

Gospodarze spotkania skrytykowali reformę Krajowej Administracji Skarbowej. Podnosili, że nie tylko nie przynosi ona efektów, ale na skutek jej wprowadzenia pracę straciło ponad 2 tysiące osób w skali kraju (160 z nich w naszym regionie), chociaż miejsca pracy miały zostać zachowane.

Posłowie niepochlebnie wypowiedzieli się także na temat uchwalonej w miniony piątek ustawy o Narodowym Instytucie Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Nowo powołana instytucja będzie miała za zadanie wspieranie organizacji pozarządowych, zastępując w tym ministra właściwego do spraw zabezpieczenia społecznego. Politycy wyrazili obawę, że nastąpi centralizacja wpływów i kontroli nad tzw. trzecim sektorem (szczególnie w odniesieniu do jego finansowania), co doprowadzi do utraty środków przeznaczonych na jego działalność, pochodzących chociażby z funduszy norweskich.
R E K L A M A
banner
Więcej na powyższe tematy w zapisie wideo konferencji. Zapraszamy do zapoznania się z nim.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [4]
~Z Pisza / 2017-09-21 09:21
Szefowa kampanii wyborczej pani Sokoll to już całkiem niewidoczna, czyżby podobnie jak w Piszu?
~Zdziwiona / 2017-09-19 18:48
Ja się dziwię, że oni mają czelność stawać przed nam i opowiadać bzdury i kiedy znamy już: aferę reprywatyzacyjną, wyłudzenia VAT, aferę taśmowa itd itd. Lewactwo: donosi na własną ojczyznę do Brukseli, blokuje obrady sejmu. wstydźcie się.
~ / 2017-09-19 14:34
Żałosne występy.
~Tokyo / 2017-09-18 21:59
Niedługo komisja śledcza do spraw wyłudzeń podatku VAT w czasie rządów PO - PSL. Przypomnę, że Cichoń (Ukraiński Zespół Parlamentarny) i Pasławska (Ukraiński Zespół Parlamentarny) piastowali wysokie stanowiska za czasów tych rządów w Ministerstwie Finansów. Z przyjemnością obejrzę przesłuchania przed komisją tej pary. Urlop z pracy wezmę, ale obejrzę.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Konferencja prasowa posłów Platformy Obywatelskiej [18.09.2017]

18-09-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl