Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/UM | 2017-09-18 21:55 | Rozmiar tekstu: A A A

Odliczamy dni do głosowania OBO

Olsztyn24
 
Już niebawem dowiemy się, które z pomysłów zgłoszonych do Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego przypadły olsztynianom do gustu. Głosowanie rusza 25 września.

- Olsztyński Budżet Obywatelski daje mieszkańcom miasta możliwość decydowania o inwestycjach w ich najbliższym otoczeniu - mówi Piotr Grzymowicz, prezydent Olsztyna. - Każdy może wybrać projekt, który jego zdaniem jest najważniejszy. Zwycięskie pomysły zostaną zrealizowane w 2018 roku. Trzymam kciuki za wasze projekty!

Dzięki 4 dotychczasowym edycjom Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego w Olsztynie zrealizowano ponad 100 projektów. Już niebawem dowiemy się, jakie będą następne. Konkurencja jest duża, w puli znajduje się 108 wniosków osiedlowych i 33 zintegrowane. Głosowanie rozpocznie się w poniedziałek (25.09), a swój głos będzie mógł oddać każdy olsztynianin, który ukończył 15. rok życia.
R E K L A M A
banner
- Podstawowym punktem do głosowania jest strona internetowa https://glosujobo.olsztyn.eu - mówi dyrektor Biura Komunikacji i Dialogu Obywatelskiego Aneta Szpaderska. - Na portalu możemy szczegółowo zapoznać się ze wszystkimi projektami. Przy głosowaniu będziemy potrzebować numeru PESEL. Każdy oddaje dwa głosy: jeden na projekt osiedlowy, jeden na projekt zintegrowany.

Można też zagłosować w sposób tradycyjny, za pomocą karty go głosowania. Arkusz należy samodzielnie wydrukować ze strony glosujobo.olsztyn.eu, następnie wybrać najlepsze pomysły, podpisać kartę i wrzucić do urny zlokalizowanej w jednym z 45 punktów do głosowania. Można je znaleźć m.in. w ratuszu, bibliotekach, Aquasferze, Planetarium czy w biurach rad osiedli.
Olsztyn
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl