Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anetta Socha | 2017-12-21 00:36 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyńskie przedszkolaki na jasełkach w Szkole Podstawowej nr 14

Olsztyn24
Jasełka w Szkole Podstawowej nr 14 w Olsztynie (fot. Lech Wąsowski - wszystkie) | Więcej zdjęć »
We wtorek i w środę (19 i 20.12) dzieci z przedszkoli nr 2, 4, 6, 10, 13 i z przedszkola nad Jeziorem Długim odwiedziły Szkołę Podstawową nr 14. Przyszły tu pod opieką swych pań na przedstawienie jasełkowe i na spotkanie z Mikołajem.

Świąteczne spotkanie przygotowali uczniowie klasy Ia pod opieką wychowawczyni Renaty Preuss i chórzyści z klas starszych kierowani przez Hannę Borys. Oczywiście i inne osoby miały w tym swój udział, bo duże przedsięwzięcia mają wielu wykonawców.

Tuż przed godziną 10. we wtorek i w środę na widowni zasiedli nasi goście. Przedszkolacy byli pięknie ubrani i z zaciekawieniem rozglądali się po świątecznie udekorowanej sali. Gości przywitali konferansjerzy – Karolina Kucka i Łukasz Drozdowski, a potem przenieśliśmy się w świat jasełek. Była zatem Maryja z dzieciątkiem i Józef, a witali ich biali aniołowie z pięknymi skrzydełkami. Potem pokłonili się im pasterze, a dary złożyli monarchowie ze Wschodu. Mali aktorzy świetnie poradzili sobie ze swymi rolami. Mieli też pięknie przez rodziców przygotowane stroje. Po spektaklu chór naszej szkoły zaprezentował kilka kolęd. Do śpiewania włączyli się z ogromnym talentem i zaangażowaniem przedszkolacy. Przyjemnie było słuchać wspólnego kolędowania.
R E K L A M A
banner
Na koniec naszych gości czekała niespodzianka. Pojawił się Mikołaj. Zamówiliśmy jego wizytę już rok temu. Mikołaj rozmawiał z niektórymi dziećmi, upewniał się też czy nauczyciele zasłużyli na jego odwiedziny w czasie Wigilii i obiecał przybyć z prezentami.

Mieliśmy wielką przyjemność w spotkaniu z gośćmi z olsztyńskich przedszkoli. Wszystkim za przybycie podziękowała dyrektor szkoły Jarosława Kozak i złożyła życzenia świąteczne.

Nasi pierwszoklasiści wystąpią jeszcze raz w piątek dla młodzieży naszej szkoły. Po ich występach wszyscy uczniowie spotkają się świątecznie z wychowawcami. Taka jest tradycja w Szkole Podstawowej nr 14.

Anetta Socha

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl