Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
B-c | 2018-01-05 15:47 | Rozmiar tekstu: A A A

Babskie Gadanie z burmistrzem Biskupca

Olsztyn24
Babskie Gadanie z burmistrzem Kamilem Kozłowskim (fot. zrchiw. UM Biskupiec) | Więcej zdjęć »
Gościem comiesięcznego spotkania pań z gminy Biskupiec, które dyskutują o interesujących je sprawach, był tym razem burmistrz Biskupca Kamil Kozłowski. Spotkanie z cyklu „Babskie gadanie” odbyło się 3 stycznia w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Biskupiec.

Pierwsze w tym roku Babskie Gadania rozpoczęło się punktualnie o godzinie 19, a zakończyło sporo po 21. Organizatorki spotkania przygotowały mnóstwo pytań. Dotyczyły one m.in. budownictwa, bezrobocia, planów inwestycyjnych, budżetu na rok 2018, programów rządowych i planów zagospodarowania przestrzennego Biskupca. Nie zabrakło także pytań o współpracę z sołectwami, drogi, kolej czy bezpłatne badania dla seniorów. Na pytania odpowiadał burmistrz Kamil Kozłowski. Każdy kto tego dnia przybył na spotkanie mógł zapytać o sprawy mu bliskie, o te, które go najbardziej nurtują i otrzymać na nie odpowiedź.

- Byłem zaskoczony frekwencją – mówił po spotkaniu burmistrz Kozłowski. – Nie spodziewałem się, że tyle osób zechce się ze mną spotkać. Usłyszałem wiele ciekawych pytań. Cieszę się ogromnie, że nasi mieszkańcy tak bardzo interesują się sprawami miasta i gminy. To było naprawdę dobre spotkanie!
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl