Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Grzegorz Białecki | 2018-02-26 21:07 | Rozmiar tekstu: A A A

Polscy szabliści bez sukcesów w Pucharze Świata w Warszawie

Olsztyn24
Czarek Białecki (z lewej) na turnieju w Warszawie
W dniach 23-25 lutego w Warszawie odbył się Puchar Świata w szabli mężczyzn „O Szablę Wołodyjowskiego”. W tym prestiżowym turnieju wystąpił pochodzący z Barczewa Cezary Białecki, obecnie trenujący w MUKS Victor Warszawa.

Warszawski turniej, ze względu na swoja renomę i prestiż, jest zawsze mocno obsadzony. Tak było i tym razem. Do zawodów zostało zgłoszonych 203 zawodników z 39 krajów. W tym doborowym towarzystwie wystartowało 19 Polaków. Niestety, nie byli zaliczani do faworytów.

Czarek, zmagający się z chorobą i kontuzją nogi, stoczył 6 walk grupowych, z których wygrał 2. Do awansu do fazy pucharowej zabrakło mu kilku trafień.
R E K L A M A
banner
Szablista z Barczewa zakończył turniej na 153. miejscu. Był to ósmy wynik w reprezentacji Polski. Najlepsze miejsce naszego rodaka to 66. miejsce Jakuba Ocińskiego z Katowic.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl