Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
B-c | 2018-03-07 14:23 | Rozmiar tekstu: A A A

Tenis stołowy w Czerwonce

Olsztyn24
Turniej tenisa stołowego w Czerwonce (fot. archiw. UM Biskupiec) | Więcej zdjęć »
Szkolno-parafialny turniej tenisa stołowego „Czynimy dobro przez sport i zdrowie” w Czerwonce odbył się już szósty raz. 3 marca w sali sportowej tamtejszej szkoły podstawowej zmierzyło się ze sobą 91 zawodników z pięciu sołectw: Biesowa, Czerwonki, Wilim, Zarębca i Droszewa. Walczyli w różnych kategoriach wiekowych, kobiety i mężczyźni. Najlepiej w klasyfikacji ogólnej wypadło Biesowo, zabierając zwycięstwo gospodarzom turnieju.

Idea zawodów narodziła się 6 lat temu i zakładała połączenie ruchu z poprawą wiedzy o zdrowiu oraz integrację społeczeństwa należącego do parafii Biesowo i obwodu szkoły w Czerwonce. Także w tym roku – oprócz zmagań sportowych – młodzież szkoliła się z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Dodatkowymi atrakcjami były występy formacji tanecznych z gimnazjów z Czerwonce i Biskupcu oraz otwierający turniej pojedynek między ks. Krzysztofem Jeżowskim, proboszczem parafii w Biesowie a Kamilem Kozłowskim, burmistrzem Biskupca.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl