Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2018-03-14 18:02 | Rozmiar tekstu: A A A

Zbliża się Wielkanocna Zbiórka Żywności

Olsztyn24
(fot. archiw. Banku Żywności)
W najbliższy weekend (16-17 marca) w 26 sklepach w Olsztynie i 220 w regionie odbędzie się Wielkanocna Zbiórka Żywności. Pomagamy m. in. seniorom, dzieciom, osobom zmagającym się z chorobami oraz ludziom, których mimo pracy, nie stać na zakup żywności. Pokażmy razem w tych dniach wszystkim potrzebującym, że widzimy ich problemy i jesteśmy gotowi na wsparcie!

Misją Banku Żywności w Olsztynie jest stałe docieranie do takich osób z pomocą. To również dla nich, wraz z wolontariuszami i organizacjami partnerskimi, prowadzona jest cyklicznie od 18 lat Wielkanocna Zbiórka Żywności.

– Nasze zbiórki pokazują, dużą ofiarność lokalnej społeczności. Mieszkańcy regionu już nieraz udowodnili, że lubią brać sprawy w swoje ręce. Przykładem jest zeszłoroczna Wielkanocna Zbiórka Żywności i jej wynik - ponad 35 ton żywności, która trafiła do potrzebujących z regionu – podkreśla Marek Borowski, Prezes Banku Żywności w Olsztynie.
R E K L A M A
banner
Tegoroczna Wielkanocna Zbiórka Żywności w województwie warmińsko-mazurskim odbędzie się w dniach 16-17 marca (piątek-sobota). Organizuje ją Bank Żywności w Olsztynie we współpracy z 32 organizacjami partnerskimi. Weźmie w niej udział około 2,5 tysiąca wolontariuszy, którzy na terenie niemal 250 sklepów (Olsztyn - 26 sklepów, region – 220 sklepów), będą zachęcać do dzielenia się żywnością.

– Nie trzeba dużych pieniędzy, tylko serca i chęci, by dołożyć produkt do oznakowanych koszy, przy których, będą dyżurowali wolontariusze. Zachęcamy do przekazywania produktów z długimi terminami przydatności, takich jak: mąka, cukier, olej, konserwy, bakalie, słodycze – zaznacza Jolanta Markiewicz z Banku Żywności w Olsztynie.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl