Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2018-03-19 21:15 | Rozmiar tekstu: A A A

W lidzbarskiej Oranżerii zagościła wiosna!

Olsztyn24
Wystawa w Oranżerii Kultury w Lidzbarku Warmińskim | Więcej zdjęć »
W minioną sobotę (17.03) Oranżeria Kultury w Lidzbarku Warmińskim zaprosiła na wystawę fotografii Marka Kojro pt. „Przebudzenie wiosny na Warmii”. Wystawa zapoczątkowała różnorodne wydarzenia edukacyjno-kulturalne, których tematem przewodnim będzie cykliczność życia.

Na wystawę złożyło się ponad 30 wielkoformatowych wydruków fotograficznych pokazujących różnorodne oblicza warmińskiej wiosny. Są tam burzowe chmury, przedwiośnie, słoneczne pola i ciepłe, czerwcowe poranki. Fotografie pokazują krajobrazy typowe dla naszego regionu, uchwycone w niezwykłych momentach i przy sprzyjającym świetle. Wszystkie wykonane zostały na Warmii, głównie w okolicach Olsztyna.

Marek Kojro jest fotografem amatorem, ale nie sposób odnieść wrażenia, że doskonale opanował warsztat i jego prace mogą konkurować z pracami uznanych twórców. Zachwycają swoją dojrzałością i wrażliwością oraz idealnym wyczuciem momentu uchwyconego w kadrze. Na spotkaniu poznaliśmy kulisy ich powstawania. Uchwycenie tak cennych momentów często możliwe jest jedynie o wczesnych godzinach rannych, kiedy wschodzące słońce daje przyjemne światło i tworzy niezwykłe widoki. Publiczność interesowały także historie powstania konkretnych fotografii oraz miejsca w których zostały wykonane.
R E K L A M A
banner
W regionie jeszcze trochę musimy poczekać na nadejście prawdziwej wiosny. Zapraszamy do Oranżerii, by spotkać ją już dzisiaj. Wystawę „Przebudzenie wiosny na Warmii” możecie obejrzeć do 25 kwietnia 2018 roku.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl