Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Grzegorz Białecki | 2018-03-29 13:36 | Rozmiar tekstu: A A A

Czarek Białecki podporą MUKS Victor na Mistrzostwach Polski Młodzieżowców w szabli

Olsztyn24
Drużyna MUKS Victor Warszawa na Mistrzostwach Polski Młodzieżowców w szabli | Więcej zdjęć »
W niedzielę (25.03) w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w szabli. Turniej w tym roku odbył się w nowej formule. Do startu w turnieju indywidualnym mogli przystąpić tylko młodzieżowcy, a nie tak jak było w poprzednich latach - także juniorzy. Dla wielu klubów było to duże utrudnienie, ze względu na bardzo wysoki poziom prezentowany przez juniorów.

Drużyna MUKS Victor Warszawa, w której występuje barczewianin Czarek Białecki, miała poważne problemy ze skompletowaniem drużyny. W nowym regulaminie w turnieju drużynowym mógł wystąpić tylko jeden junior. Dlatego Czarek wystartował w turnieju drużynowym.

W drużynie MUKS Victor Czarek miał być liderem i nie zawiódł oczekiwań. Wygrał 3 walki z drużyną KKSZ Konin, ale to nie wystarczyło do zwycięstwa ekipy Victora.
R E K L A M A
banner
Następnym przeciwnikiem był zespół AZS Poznań. MUKS Victor pokonał przeciwników, a Czarek również wygrał 3 walki.

W walce o piąte miejsce drużyna MUKS Victor spotkał się z drużyną UKS 13 Białystok. Losy pojedynku ważyły się do ostatniej chwili. Przed walką Czarka, prowadziła drużyna z Białegostoku - 34-40. W ostatnim pojedynku Czarek musiał walczyć bardzo skupiony, bo przeciwnik do zwycięstwa potrzebował tylko 5 trafień. Czarek, przy dopingu swojej drużyny i kibiców, efektownie wygrał swój pojedynek, doprowadzając wynik meczu do stanu 45-44 dla MUKS Victor. Jego drużyna zajęła więc w mistrzostwach piąte miejsce.

Grzegorz Białecki

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl