Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/GW | 2018-04-18 08:00:00 | Rozmiar tekstu: A A A

Noc czyli zakupów moc! Tylko w Galerii Warmińskiej

Olsztyn24
  | Więcej zdjęć »
Już 21 kwietnia w Galerii Warmińskiej kolejna edycja kochanej przez wszystkich klientów Nocy Zakupów. To wtedy do udanych zakupów w promocyjnych cenach Galeria Warmińska będzie dodawać nagrody - bony zakupowe i upominki.

Noc zakupów nie bez powodu jest kochana przez klientów, którzy na poprzedniej edycji tej zabawy przyjeżdżali do Galerii Warmińskiej nawet z odległych od Olsztyna miasteczek.

- Ludzie lubią tę akcję m.in. dlatego, że w atrakcyjnych cenach mogą kupić ubrania z najnowszych kolekcji, a do tego wygrać nagrody - mówi dyrektor Galerii Warmińskiej Michał Tur.
R E K L A M A
banner
W czasie Nocy Zakupów, która odbędzie się 21 kwietnia od godz. 18 do godz. 22 będzie można wygrać m.in. bony zakupowe ufundowane zarówno przez Galerię Warmińską, jak i najemców oraz atrakcyjne upominki (np. rowery ufundowane przez sklep sportowy Deręgowski, karty podarunkowe do wskazanych sklepów np. Nike, Prezent Marzeń, Julita czy TKMaxx, skórzane bransoletki od Venezia czy metamorfozę włosów ufundowaną przez salon fryzjerski Jean Louis David). Aby mieć szansę na wygraną najpierw trzeba zrobić zakupy za co najmniej 150 zł i dostarczyć hostessom 4 różne paragony na taką kwotę (każdy paragon z innego sklepu, paragony sumuje się). Po oznaczeniu przez hostessy paragonów i podaniu im wymaganych danych uczestnik zabawy wskaże kupon konkursowy, w którym będą ukryte nagrody. W przypadku wygrania bonów podarunkowych będzie je można zrealizować natychmiast. W zabawie nie będą się liczyły paragony z kolektur lotto, zakładów bukmacherskich, kantorów oraz z kupna alkoholu, papierosów, czy biletów MPK.

Z okazji Nocy Zakupów niektórzy najemcy, np. Nike i Regatta przecenią wybrane towary aż o połowę, podobnie będzie w sklepie Hilfiger Denim/Pepe Jeans. Elegancką kolekcję sklepu Morgan także będzie można kupić taniej o połowę, a ubrania dziecięce w Julie & Max będą tańsze o 60 proc.

Wiele sklepów wprowadza z okazji nocy Zakupów rabaty sięgające 30 proc. Wśród nich są m.in. Patrizia Aryton, Deni Cler, czy sklepy z modą męską Wólczanka i Lancerto (oferta na marynarki, kurtki i płaszcze z nowej kolekcji).

Niektóre sklepy np. Lee-Wrangler, czy Solar, będą oferowały klientom rabaty przez cały dzień, inne tylko w godzinach 18-22. Część butików przeceni na Noc Zakupów cały towar (np. Femestage Eva Minge oraz Stefanel - 20 proc.), inne tylko wskazane modele czy kolekcje (Entra 30 proc na kolekcję wiosenną). Wybrane sklepy wysokość rabatów będą uzależniały od ilości rzeczy jakie w nich kupimy, tak będzie np. w Taranko.

- Aby mieć pewność co do wysokości rabatów proponujemy dopytywać personel danego sklepu i śledzenie naszej strony internetowej, gdzie podajemy aktualne promocje - dodaje dyrektor Tur.

Promocje i rabaty zaplanowały na Noc Zakupów nie tylko sklepy z ubraniami ale także salony jubilerskie, sklepy z butami, czy sprzętami do wystroju wnętrz.

Dodatkową atrakcją 21 kwietnia w Galerii Warmińskiej będzie casting uczestniczek konkursu na Miss Warmii i Mazur, który będzie trwał od godz. 13 do godz. 18. Tym sposobem spędzając sobotę 21 kwietnia w Galerii Warmińskiej można posmakować rozrywki i zrobić udane zakupy.

Szczegóły na www.galeria-warminska.pl.

Z D J Ę C I A
AS
Komentarze [1]
~DZIEŃ BEZ ZAKUPÓW / 2018-04-18 21:49
W Polsce DZIEŃ BEZ ZAKUPÓW przypada w ostatnią sobotę listopada, w USA zaś, znany jako „Buy Nothing Day”, obchodzony jest w piątek po Święcie Dziękczynienia. Inicjatywa na ma celu zwrócenie uwagi świata na postępujący konsumpcjonizm, czyli nadmierne przywiązywanie wagi do dóbr materialnych. Zamiast kolejnych wypraw do hipermarketów ludzi zachęcani są do uczestniczenia w wydarzenia kulturalnych lub do aktywnego wyrażenie sprzeciwu wobec konsumpcjonizmu w formie różnych happeningów. Zrealizowane dotychczas pomysły to na przykład: przecinanie kart kredytowych w centrach handlowych, „spacer zombie” wokół hipermarketów czy też ustawianie się w długie kolejki do kasy z pustymi koszykami. W Polsce pierwszy Dzień bez Zakupów cieszy się coraz większą popularnością, zwłaszcza wśród młodych osób. Ważne jednak, by święto bez kupowania było przyczynkiem do zmiany postaw życiowych i szerszego spojrzenia na współczesny system wartości. W roku 2018 Dzień bez Zakupów przypada na 24 listopada (sobota)
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl