Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
B-c | 2018-04-26 16:27 | Rozmiar tekstu: A A A

Święto biskupieckiej szkoły z „Hubalem”

Olsztyn24
Święto Szkoły Podstawowej nr 2 w Biskupcu (fot. archiw. UM Biskupiec - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Święto Szkoły Podstawowej nr 2 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego pseud. „Hubal” w Biskupcu, obchodzone w tym roku 20 kwietnia, było okazją do wręczenia nagród zwycięzcom II Międzynarodowego IV Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Hubal” 2018. Na konkurs wpłynęło ponad 400 prac – wierszy i krótkich opowiadań nawiązujących do postaci patrona szkoły. Autorów najlepszych utworów nagrodzono pucharami ufundowanymi przez burmistrza Biskupca.

Na uroczystości obecna była także prezes Fundacji dla Rodaka Joanna Wilk-Yaridiz. Wręczyła dyrektorowi szkoły Januszowi Szczawińskiemu certyfikat z numerem 1.

– To pierwszy taki dokument, jaki otrzymuje od nas placówka edukacyjna. Ma potwierdzić zaangażowanie jakie cechuje szkołę, która angażuje się w dosłownie wszystkie akcje organizowane przez nas na rzecz Polaków w Kazachstanie – mówiła Wilk-Yaridiz.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl