Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Grzegorz Białecki | 2018-04-29 18:26 | Rozmiar tekstu: A A A

Bardzo dobry wynik Czarka Białeckiego w IV Pucharze Polski seniorów w szabli

Olsztyn24
Czarek Białecki zajął w Koninie 4. miejsce
W sobotę (28.04) w Koninie odbył się IV Puchar Polski seniorów w szabli. W turnieju wystąpił Cezary Białecki, zawodnik MUKS Victor Warszawa, mieszkaniec Barczewa.

Turniej tradycyjnie rozpoczął się od walk grupowych, w których Czarek walczył rewelacyjnie, wygrywając pewnie wszystkie pojedynki, co dało mu pewny awans do fazy pucharowej z bardzo dobrym, czwartym rozstawieniem po walkach grupowych.

Czarek, ze względu na dobre rozstawienie, miał wolny los w pierwszej walce pucharowej. Pierwszym przeciwnikiem w walkach pucharowych był zawodnik AZS AWF Katowice. Czarek od początku tej walki przejął inicjatywę i pewnie wygrał pojedynek 15-6. Po tej walce awansował do najlepszej ósemki turnieju.
R E K L A M A
banner
Drabinka turniejowa tak się jednak ułożyła, że Czarek, mimo bardzo dobrego rozstawienia, trafił na faworyta turnieju, kolegę klubowego z MUKS Victor Warszawa, obecnie reprezentanta Polski seniorów. Pojedynek ten, bez większych problemów, wygrał przeciwnik Czarka, który jak się później okazało, wygrał cały turniej.

Czarek zakończył turniej w Koninie na bardzo dobrym, siódmym miejscu.

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl