Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2018-05-09 09:56 | Rozmiar tekstu: A A A

Marsz Bibliotekarzy rozpoczął Tydzień Bibliotek w Olsztynie

Olsztyn24
Marsz Bibliotekarzy wystartował z Kortowa | Więcej zdjęć »
W Olsztynie rozpoczęła się wczoraj (8.05) kolejna edycja „Tygodnia Bibliotek”. Jak co roku, aby uczcić to święto czytelnictwa, Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała program zajęć, warsztatów i spotkań autorskich. Jak twierdzą bibliotekarze, każdy znajdzie coś dla siebie - nie przypadkowo bowiem hasłem tegorocznego Tygodnia Bibliotek jest „(Do)Wolność Czytania”.

Tegoroczne świętowanie rozpoczęto Marszem Bibliotekarzy - happeningiem zorganizowanym przez Bibliotekę Uniwersytecką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, Wojewódzką Bibliotekę Publiczną, Warmińsko-Mazurską Bibliotekę Pedagogiczną oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Olsztynie. Jego trasa prowadziła z Kortowa do Planety 11. Po drodze bibliotekarze zatrzymali się na Starym Mieście, gdzie zaprezentowali oferty swych bibliotek i rozdali przechodniom upominki.

Program Tygodnia Bibliotek dostępny jest w zakładce „Co?Gdzie?Kiedy?”. Zapraszamy do zapoznania się z nim.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [1]
~barbara st. / 2018-05-09 20:58
Zawód bibliotekarza nigdy nie był tak źle traktowany przez władze jak obecnie. Moje zarobki po ponad 30 latach pracy i studiach niedługo dogonią najniższą krajową. Każda rozmowa o podwyżce kończy się tekstem, "to zwolnij się", nawet dzisiaj taka była. Oby do emerytury, tylko to mnie trzyma przy życiu. Dla ciekawych pracuję w WBP w Olsztynie. Mam nadzieję, że to nie będzie mój ostatni wpis, jako pracownika tej firmy
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Marsz Bibliotekarzy 2018

08-05-2018

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl