Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/LH 1241 | 2018-05-10 21:00 | Rozmiar tekstu: A A A

Odpoczywaj jak lubisz

Olsztyn24
 
Wyprawa na drugi koniec Europy lub też świata to nie jest w obecnych czasach żadna ekstrawagancja. Tak naprawdę odpowiedni budżet i chęć wyjazdu wystarczą, by spędzić wolny czas dokładnie tak, jak chcemy. Zarówno egzotyczne wycieczki, jak i orientalne miejsca, czy też tereny, w których historia przenika się z tradycją, kuszą wszystkich amatorów zarówno zorganizowanych wyjazdów, jak i spontanicznych wypraw. Wiele zależy od pomysłu, bo zarówno dla miłośników przygód, jak i sportowych aktywności czy też „nicnierobienia” czeka bardzo dużo możliwości.

Słońce, pogoda i uśmiech

Kluczem do udanych wakacji jest oczywiście takie ich zaplanowanie, by odpocząć tak, jak się lubi. Przeglądanie ofert http://dreamtours.pl to w pewnym sensie poszukiwanie raju na ziemi, w którym przez tydzień lub dwa będziemy mogli naładować akumulatory na kolejne miesiące pracy. Wyjazdy zagraniczne - szczególnie w ciepłe kraje - to gwarancja zawsze pięknej pogody i słońca, którego często nam brakuje. To także wielka różnorodność.
R E K L A M A
banner
Wymarzony urlop jest łatwo dostępny, a atrakcyjne ceny szczególnie w ofertach last minute mogą być bardzo przyjazne. W praktyce często okazuje się, że relaks na śnieżnobiałych piaskach, kąpiel w krystalicznie czystych wodach oraz korzystanie z uroków najpiękniejszych miejsc na świecie może być w zasięgu portfela i możliwości organizacyjnych. Szczególnie że wakacje w Polsce z roku na rok są coraz droższe, a pogoda to gra w ruletkę.

Egzotyka w zasięgu

Szum oceanicznych fal, leżak, kolorowe drinki i rozłożyste palmy to dla wielu osób synonimy raju. Takie miejsca znajdziemy w Ameryce Środkowej, Europie, Afryce czy też Azji. Kultowe niemalże tereny znajdziemy na przykład na Karaibach, a przykuwająca uwagę tradycją, muzyką oraz systemem politycznym Kuba staje się mekką turystów spragnionych ciekawych wrażeń. Poza tym większość z odwiedzających ma tę świadomość, że powoli staje się tym rejonem świata, którego klimat może znacznie ulec zmianie. Przyciągają i kultowe kluby Hawany, i najlepszy rum.

Turystów coraz częściej kusi Azja i jej niemalże magiczna bardzo orientalna atmosfera, którą podkreślają zarówno kuchnia, jak i kultura oraz tradycje mieszkańców, którzy siły i zdrowie czerpią z medycyny naturalnej oraz niezmiennych od wieków rytuałów. W Afryce natomiast znaleźć można cały szereg miejsc nietkniętych cywilizacją oraz miasta najnowocześniejsze na świecie. Modne wyspy takie jak na przykład Zanzibar coraz częściej stają się celem wakacyjnych wypraw oraz gwarancją niezapomnianych wrażeń pod palmami kokosowymi.

AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl