Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2015-11-15 14:44 | Rozmiar tekstu: A A A

MOK zaprasza na Dobranocki Bluesowe z The Record Company

Olsztyn24

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza w najbliższy wtorek (17.11), o godzinie 19.00, do sali kameralnej Amfiteatru im. Czesława Niemena w Olsztynie na kolejny koncert z cyklu Olsztyńskie Dobranocki Bluesowe. Przed olsztyńską publicznością wystąpi amerykański zespół The Record Company.
 
To intrygujące trio, którego unikalne brzmienie określane jest jako „owoc romansu Johna Lee Hookera z The Stooges”. Zespół, którego kariera nabrała imponującego rozpędu, zawita do Polski po raz pierwszy.

Skład zespołu:
Chris Vos – śpiew, gitara, harmonijka
Alex Stiff – bas, giitara, chórki
Marc Cazorla – perkusja, piano, chórki

Dobranocka to wieczorny blok programowy przeznaczony dla dzieci, oglądany przed snem dla uspokojenia. Miejski Ośrodek Kultury proponuje natomiast dobranocki dla dorosłych, będące jednocześnie wyborną ucztą muzyczną. Koncerty bluesowe i około bluesowe w ramach cyklu, wraz z organizowanym od 1984 roku Międzynarodowym Festiwalem Olsztyńskie Noce Bluesowe, zapewniają mieszkańcom miasta możliwość ciągłego obcowania z bluesem na najwyższym, polskim i światowym poziomie (m.in. Paul Lamb, Pat Smillie,  Boo Boo Davis, Wanda Johnson).
R E K L A M A
banner
Bilety na koncert, w cenie 15 zł, są dostępne do kupienia w:
» Informacji Kulturalnej MOK, ul. Dąbrowszczaków 3 (pn.-pt., 11.00-17.00)
» Galerii Rynek MOK, ul. Stare Miasto 24/25 (wt.-ndz., 11.00-17.00)
oraz na www.bilety.mok.olsztyn.pl

Zapraszamy!

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl