Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-12-23 14:11 | Rozmiar tekstu: A A A

Grand Slam ponownie w Olsztynie!

Olsztyn24
FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015 (fot. Kamil Pastusiak/kampas-sport.eu)
Zapadła decyzja dotycząca zmagań siatkarzy plażowych. Turniej z cyklu Wielkiego Szlema drugi rok z rzędu odbędzie się w Olsztynie.

Wielbiciele plażowych zmagań siatkarek i siatkarzy już mogą rezerwować noclegi w Olsztynie. Podczas ostatniego posiedzenia zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej zdecydowano o organizacji przyszłorocznego Grand Slamu w stolicy Warmii i Mazur.

Już wcześniej wydarzenie, które odbyło się w naszym mieście pod koniec sierpnia, zebrało mnóstwo pochlebnych recenzji. Co ważne - z uznaniem wypowiadali się o olsztyńskim turnieju ci, od których zależała przyszłość rozgrywek.
R E K L A M A
banner
W 2016 roku - przypomnijmy - olimpijskim, najlepsze plażowe pary świata zjadą nad Jeziorem Ukiel znacznie wcześniej niż poprzednio. Turniej odbędzie się między 14 a 19 czerwca.

Olsztyn zyskuje coraz mocniejszą pozycję na siatkarskiej mapie Polski. Pod koniec listopada w hali do siatkówki plażowej w Centrum Rekreacyjno-Sportowym „Ukiel” przygotowania do sezonu 2016 zaczęła eksportowa polska para.

- Mamy tu świetne warunki, podgrzewany piasek, siłownię i odnowę biologiczną - informowali na swoim facebookowym profilu Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel. - Wszystko na miejscu i z najwyższej półki! Nie pozostaje nam teraz nic innego jak ciężko trenować i szlifować formę na #projectRio.
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl