Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2016-02-23 15:45 | Rozmiar tekstu: A A A

Wojewoda powołał nowego dyrektora generalnego Urzędu Wojewódzkiego

Olsztyn24
Urząd Wojewódzki w Olsztynie
Po ponad dziewięciu latach (od 15.11.2016 r.) kierowania Warmińsko-Mazurskim Urzędem Wojewódzkim w Olsztynie, ze stanowiskiem dyrektora generalnego pożegnał się Marek Reda. Dzisiaj (23.02) wojewoda Artur Chojecki na to stanowisko powołał bliżej nieznanego w Olsztynie Pawła Żukowskiego.

Jak poinformowała Bożena Ulewicz - rzecznik prasowy wojewody, nowo powołany dyrektor generalny jest prawnikiem administratywistą. Studia ukończył na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie na Uniwersytecie Gdańskim odbywa filologiczne studia doktoranckie. Jest także pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Katedrze Prawa Administracyjnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. W latach 2009/2010 oraz 2010/2011 był stypendystą Ministra Szkolnictwa Wyższego za osiągnięcia w nauce. W roku 2011 zajął I miejsce w Konkursie na Najlepszego Studenta RP „Studencki Nobel”.

Dyrektor generalny urzędu wojewódzkiego podlega bezpośrednio wojewodzie. Jego zadaniem jest zapewnienie funkcjonowania i ciągłości pracy urzędu. Odpowiada również za organizację pracy, w szczególności poprzez sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad wydziałami urzędu w zakresie prawidłowego wykonywania przez nie zadań określonych przez wojewodę.
R E K L A M A
banner
Komentarze [2]
~zdziwiona / 2016-02-24 20:02
to on skończył gimnazjum bo jakoś nie wygląda
~h;l / 2016-02-23 21:12
Najwyzszy czas skończono z panem M.R. !!!
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl