Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email MC/d. | 2016-03-05 21:54 | Rozmiar tekstu: A A A

SP2 zaprosiła na dzień otwarty szkoły

Olsztyn24
Prezydent Grzymowicz przemawia do uczestników spotkania | Więcej zdjęć »
W Szkole Podstawowej nr 2 w Olsztynie odbył się dzisiaj (5.03) Dzień otwarty. Każdy rodzic zainteresowany tym, aby jego dziecko uczęszczało do tej właśnie szkoły, mógł zapoznać się z jej ofertą edukacyjną.

Wśród uczestników spotkania był również prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, który przybył z misją. Starał się przekonać przybyłych rodziców i opiekunów sześciolatków, aby nie bali się posłać swoje pociechy do szkoły.

Dzieci, które tego dnia odwiedziły SP2, mogły wziąć udział w grze „Rajd po szkole”. Podczas gry maluchy odwiedzały poszczególne klasy i zbierały pieczątki na specjalnie przygotowanej kartce. Zebranie sześciu pieczątek uprawniało do skorzystania z loterii losowej, w której można było wygrać różne pamiątki związane z „Dwójką”.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [7]
~Real / 2016-03-11 08:12
Troje moich dzieci chodziło do tej szkoły, jak najbardziej polecam! :) Cała trójka dobrze wspomina szkołę i nauczycieli.
~mama absolwenta szkoły / 2016-03-07 15:46
Polecam szkołę! Mój syn ukończył tę szkołę, byliśmy bardzo zadowoleni. Wspierający nauczyciele. Bardzo przyjazna atmosfera, od pań dyrektorek po nieocenioną panią w portierni. Pozdrawiam przy okazji grono pedagogiczne.
~ewa / 2016-03-07 13:58
Szkoła zasługuje na uznanie, bo mimo tego, że edukacja ciągle potrzebuje reform, a szkoły dofinansowania, to ta szkoła działa tak, jakby nie było problemów i chce być najlepsza w tym, co robi. Takie ambicje i upór, powinny się liczyć w ocenie tej instytucji.
~oburzona / 2016-03-06 20:03
Ale poinformować wcześniej zainteresowanych rodziców to nie łaska??? Jak zwykle poinformowani byli tylko znajomi królika. Zero informacji dla zwykłych ludzi!!!
~nie polecam / 2016-03-06 13:56
moje dziecko poszło jako 6 latka do tej szkoły absolutnie nie polecam szkoła nie przygotowana brak ławek i krzeseł odpowiedniej wysokości nauczycielki nie mają cierpliwości dzieci tam wręcz przeszkadzają wszystko na pokaz
~Zadowolona mama ucznia / 2016-03-06 11:42
Super szkoła, świetni nauczyciele, bardzo przyjazna dzieciom. Z całego serca polecam P. Grażynkę jako nauczyciela klas 1-3 :)
~Jadwiga_M / 2016-03-06 00:23
Pan prezydent zaszczycił swoją obecnością. Pan dyrektor wydziału oświaty także. Pewnie sprawdzali naocznie liczbę miejsc, które szkoła zapewni dzieciom ze swojego obwodu szkolnego. ;)
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.