Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email wb | 2016-04-03 15:59 | Rozmiar tekstu: A A A

GOK w Dywitach organizuje kolejny przegląd sztuki nieprofesjonalnej kobiet

Olsztyn24
 
Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach po raz siódmy organizuje Przegląd Sztuki Nieprofesjonalnej Kobiet „Kobiece impresje”. Prace na przegląd można nadsyłać jeszcze do 8 kwietnia.

- Przegląd, jak co roku, kierowany jest do pań, które poza swoimi obowiązkami zawodowymi i domowymi znajdują czas i chęci, by uzewnętrzniać swoje pasje na płótnie lub papierze. Zajmują się malarstwem, rysunkiem i kolażem z potrzeby serca, a nie zawodowo i nie mają wykształcenia plastycznego. Zazwyczaj są to mieszkanki Powiatu Olsztyńskiego, należące do osiedlowych bądź gminnych grup, klubów i stowarzyszeń - informuje Aneta Fabisiak-Hill, dyrektor dywickiego GOK.

W przeglądzie mogą brać udział pełnoletnie kobiety zajmujące się twórczością nieprofesjonalną. Dopuszczane do przeglądu są prace z dziedziny: malarstwa, grafiki, rysunku. Temat i wielkość prac są dowolne. Regulamin dostępny jest na stronie internetowej GOK w Dywitach.
R E K L A M A
banner
Prace należy dostarczyć do dnia 8.04.2016r. do siedziby GOK, przy ul.Olsztyńskiej 28, w Dywitach.

Kuratorkami przeglądu są olsztyńskie artystki Joanna Kitkowska i Danuta Krajewska. Regulamin dostępny jest na stronie internetowej GOK w Dywitach.

Wernisaż wystawy pokonkursowej odbędzie się 19 kwietnia (wtorek) o godz. 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Dywitach przy ul. Olsztyńskiej 28.

„Kobiece impresje” realizowane są przy wsparciu Starostwa Powiatu Olsztyńskiego, Gminy Dywity oraz Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „Pojezierze”
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.