Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Marcin Zarębski | 2016-06-20 18:51 | Rozmiar tekstu: A A A

Staniszewski z Drahanem najlepsi w klasie Gość Rajdu Warmińskie Szutry 2016

Olsztyn24
Zbigniew Staniszewski na trasie (fot. Tomasz Filipiak)
Zbigniew Staniszewski z pilotem Pawłem Drahanem wygrali klasyfikację generalną gości rozgrywanego w dnia 18-19 czerwca w okolicach Jezioran rajdu Warmińskie Szutry 2016. Trzecia runda cyklu Szuter Cup zgromadziła na starcie 33 załogi. Staniszewski z Drahanem o prawie minutę wyprzedzili duet Maciej Stolarski/Łukasz Struk. Olsztyński kierowca dopisał do swojego konta 25 punktów w klasyfikacji Szuter Cup.

- Nie obyło się bez problemów, ale najważniejsze, że jesteśmy pierwsi na mecie i dopisujemy na swoje konto cenne punkty -
powiedział Zbigniew Staniszewski po rajdzie. - Konkurencja dopisała i wymusiła na nas wysokie tempo. Było trochę stresu, szczególnie na bardzo śliskim odcinku Derc. Podróżowanie pośród drzew i rowów po drodze wysypanej kamyczkami nie należało do najłatwiejszych. Cieszę się, że odcinki faworyzowały kunszt kierowcy, mniej parametry techniczne samochodu. Najważniejsze, że poprawiliśmy sobie humory po nieudanym występie w Gdańsku. Już w najbliższy weekend kolejny start, tym razem ponownie z Sebastianem Rozwadowskim w fotelu pilota. Powalczymy o zwycięstwo podczas 19 Rajdu Warmińskiego. Do zobaczenia na odcinkach rajdowych.

R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl