Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2016-09-29 14:55 | Rozmiar tekstu: A A A

Kobieta powinna mieć wybór. PO wyraża poparcie dla sprzeciwu wobec całkowitego zakazu aborcji

Olsztyn24
Poseł Anna Wasilewska | Więcej zdjęć »
Polska zawrze 3 października. Tego dnia przeciwnicy zaostrzenia ustawy aborcyjnej wyjdą na ulice miast, by protestować przeciw wprowadzeniu całkowitego zakazu przeprowadzania aborcji, obejmującego również funkcjonujące obecnie 3 wyjątki. Taki protest odbędzie się również w Olsztynie, a do udziału w nim zachęcała dzisiaj (29.09) na specjalnie w tym celu zwołanej konferencji prasowej poseł PO Anna Wasilewska.

Anna Wasilewska przekazała przedstawicielom lokalnych mediów stanowisko partii wobec rozgrywających się w ostatnim czasie wydarzeń wokół tematu zaostrzenia obowiązującego w Polsce prawa aborcyjnego. Zaznaczyła, że działania partii rządzącej są sprzeczne z wcześniejszymi jej zapowiedziami co do procedowania wszystkich zgłaszanych projektów ustaw (ustawa PO liberalizująca prawo aborcyjne nie została skierowana do prac komisjii podczas ubiegłotygodniowego posiedzenia Sejmu), że wprowadzenie zapisów proponowanych w obywatelskim projekcie ustawy komitetu STOP Aborcji pozbawi polskie kobiety praw człowieka i że wypracowany 23 lata temu kompromis dotyczący możliwości przeprowadzenia aborcji w przypadku ciąży powstałej w wyniku zgwałcenia, zagrażającej życiu matki lub ciężkiej choroby płodu powinien zostać utrzymany.

Wypowiedź posłanki zarejestrowaliśmy na filmie wideo, zapraszamy do jego obejrzenia.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Poseł Anna Wasilewska o poparciu dla Czarnego Protestu

29-09-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl