Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
AS/GW | 2016-10-26 23:37 | Rozmiar tekstu: A A A

Drogeria Hebe w Galerii Warmińskiej

Olsztyn24
 
Nareszcie! W Olsztynie, w Galerii Warmińskiej od piątku będzie można robić zakupy w cenionej w całym kraju drogerii Hebe. Z tej okazji na klientów czeka wiele niespodzianek, w tym atrakcyjne rabaty.

Drogeria Hebe od najbliższego piątku (28.10) będzie otwarta dla klientów Galerii Warmińskiej na parterze, tuż przy głównym wejściu od strony ul.Tuwima, a w sąsiedztwie dobrze znanego salonu Vision Express.

- Mamy już w Galerii Warmińskiej drogerie, jednak wszyscy, którzy odwiedzą Hebe przekonają się, że ta będzie nieco inna od tych już znanych i lubianych. Warto się przekonać, z jakiego powodu ceni i lubi Hebe tak wielu klientów w innych miastach w kraju - mówi Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej.
R E K L A M A
banner
Drogeria Hebe w Galerii Warmińskiej będzie jedyną placówką tej marki w Olsztynie.

Z okazji otwarcia Hebe przygotowało dla swoich klientów wiele niespodzianek, wśród których na szczególną uwagę zasługuje 30 proc. rabat na marki makijażowe (oszczędni św. Mikołajowie i Mikołajowe mogą już wyruszać na łowy! Nawet ci mało obeznani ze sztuką makijażu, bo Hebe słynie z kompetentnych konsultantek, na pewno doradzą i podpowiedzą co komu kupić).

Hebe to sklepy, które łączą w sobie drogerię z apteką - jest tu ogromny wybór dermokosmetyków, także dla skór wrażliwych, wymagających np. atopowych, czy alergicznych. W asortymencie tej drogerii są także perfumy (często oferowane w wyjątkowo atrakcyjnych cenach), a niektóre marki np. JaquesBattini, czy J. Del Pozo są dostępne wyłącznie tutaj.

Jak na porządną drogerię przystało, w Hebe jest także szeroki wybór kosmetyków do pielęgnacji ciała, ale warto wiedzieć, że są tu dostępne także preparaty stosowane w profesjonalnych salonach kosmetycznych czy SPA (np. marki Bandi, Beauty Lab, Purederm, czy Kallos - są to marki obecne wyłącznie w Hebe).

- Warto też przekonać się, jak niebanalny i ładny jest w tym sklepie wystrój wnętrza - podpowiada Tur.

Przyjemność dla ciała i ducha - gwarantowane! Zapraszamy.

AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl