Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/GW | 2016-11-22 19:14 | Rozmiar tekstu: A A A

Czarny Piątek w Galerii Warmińskiej

Olsztyn24
 
Galeria Warmińska w najbliższy piątek dołączy do grona najlepszych galerii handlowych na świecie, które 25 listopada będą celebrować Czarny Piątek. To – wbrew nazwie – dzień wyjątkowych okazji zakupowych.

Czarny Piątek, znany na świecie jako Black Friday, to dzień największych wyprzedaży w całym roku. W tym właśnie dniu na całym świecie najlepsze galerie i domy handlowe urządzają wyjątkowe zakupowe okazje.

- W Polsce Black Friday nie jest tak znany jak w świecie, ale staje się coraz popularniejszy, ponieważ mimo braku sezonu wyprzedaży można wtedy kupić wartościowe produkty w znacznie obniżonych cenach. To wyjątkowa okazja np. dla oszczędnych Świętych Mikołajów – zachęca Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej, który podkreśla, że galeria przyłącza się do celebrowania Czarnego Piątku po raz kolejny.
R E K L A M A
banner
Czarny Piątek w Galerii Warmińskiej rozpocznie się od chwili otwarcia galerii i będzie trwał cały dzień. Do akcji włączyła się większość sklepów oraz wybrane restauracje, kawiarnie i punkty usługowe.

Wysokość rabatów, które będą w tym dniu udzielane klientom, jest bardzo różna. Rekordowe, bo sięgające 75 proc. obniżki, przygotował dla klientów sklep Regatta, przeceny do 70 proc. czekać będą także na eleganckich panów w butiku Bytom oraz na panie w butiku Made in G. W salonie Entra kolekcję jesienno-zimową kupimy ze zniżkami sięgającymi 60 proc, o tyle samo dziecięce ubranka kupimy w Julie&Max.

Za połowę ceny zrobimy zakupy w Hilfigger Denim/ Pepe Jeans, w sklepie z modą męską Lavard oraz w Deni Cler. Miłośnicy dobrej herbaty i porcelanowych herbacianych bibelotów winni w piątek odwiedzić „Czas na herbatę”, bo tam także wybrane produkty będzie można kupić za połowę ceny.  

Rabaty w wysokości 40 proc. zaoferują w piątek swoim klientom m.in. New Balance, Intersport, Świat Zabawek, czy sklep z biżuterią Julita.

Obniżki w wysokości 30 proc. przygotowały m.in. Vans, Taranko, Vistula oraz Wólczanka, a 20 proc. rabaty będą w CCC, Orsay, Morgan, Home&You, na wybrane buty i torebki 20% rabaty wprowadzi też Ecco.

W restauracjach i kawiarniach Galerii Warmińskiej zniżki sięgać będą 15-20 proc., np. w North Fish za panierowanego mintaja z dodatkami zapłacimy jedynie 12,99 zł.

- Ponieważ każdy z naszych najemców sam decydował o wysokości rabatów prosimy, by o szczególy promocji zainteresowani klienci dopytywali w poszczególnych butikach. Dodatkowo każdy salon będzie miał wywieszoną informację na swojej witrynie. Wysokość rabatów będzie można też sprawdzić on–line, przed zakupami, na www.galeria-warminska.pl – radzi Michał Tur.

Hitem naszego Black Friday jest specjalnie zaplanowany dla wszystkich naszych klientów od godz. 17.00 koncert Czadomana. Przypomnijmy, że Czadoman w 2015 roku podczas pierwszej edycji festiwalu muzycznego Polsat Super Hit Festiwal został wyróżniony za teledysk „Ruda tańczy jak szalona”, zdobywając 3. miejsce w kategorii Hity Sieci za największą liczbę odsłon.

Artykuł Sponsorowany

AS
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl