Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb. | 2017-02-08 17:05 | Rozmiar tekstu: A A A

Pogoda pokrzyżowała drogowcom plany

Olsztyn24
Plan orientacyjny (fot. GDDKiA)
Budowniczowie południowo-wschodniego odcinka obwodnicy Olsztyna informują o konieczności wydłużenia obowiązywania czasowej organizacji ruchu na drodze powiatowej nr 1374N na odcinku od Bartążka do Starego Olsztyna. Przyczyną wydłużenia pierwotnie zaplanowanego czasu prac drogowych czasu są niekorzystne warunki atmosferyczne, uniemożliwiające wykonanie nawierzchni na drodze DZ36, która miała zostać udostępniona dla ruchu lokalnego.

Zamknięcie drogi powiatowej nr 1374N 16 stycznia 2017 roku miało obowiązywać przez okres około 4 tygodni, czyli do 13 lutego 2017 r. Wprowadzona zmiana organizacji ruchu nie spowodowała utrudnień w ruchu lokalnym.

W przypadku poprawy warunków atmosferycznych wykonawca niezwłocznie przystąpi do wykonywania zaplanowanych robót i poinformuje o terminie wprowadzenia kolejnego etapu czasowej organizacji ruchu drogowego.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl