Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Olgierd Dąbrowski-Żegalski | 2017-05-16 13:47 | Rozmiar tekstu: A A A

Alarm bombowy w Sądzie Okręgowym. Zarządzono ewakuację

Olsztyn24
 
194 osoby zostały dzisiaj (16.05) ewakuowane z budynku Sądu Okręgowego w Olsztynie z powodu telefonicznej informacji o bombie. Alarm był fałszywy. 

O godzinie 8.30 pracownik sekretariatu II Wydziału Karnego Sądu Okręgowego w Olsztynie odebrał telefoniczną informację, że na II piętrze budynku sądu został podłożony ładunek wybuchowy. Kierownictwo sądu o zaistniałej sytuacji natychmiast powiadomiło właściwe służby i zarządziło ewakuację 194 osób, wśród których oprócz pracowników sądu byli również interesanci.

Kilkanaście minut później na miejscu była policja oraz kilka zastępów straży pożarnej. Funkcjonariusze w ciągu kilkudziesięciu minut dokładnie przeszukali wszystkie pomieszczenia sądu, jednak nie znaleźli w nich żadnych materiałów wybuchowych. W rezultacie już po godzinie 10 pracownicy sądu mogli bezpiecznie wrócić do swoich zajęć.
R E K L A M A
banner
Sędziowie kontynuują zaplanowane na ten dzień rozprawy.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl