Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2017-06-22 16:35 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyńscy strażnicy miejscy będą pomagać turystom

Olsztyn24
Strażnicy miejscy na szkoleniu z atrakcji turystycznych Olsztyna (fot. Marcin Kierul/UM)
W zeszłym roku miasto przeszkoliło recepcjonistów hotelowych. W tym roku wiedzę na temat atrakcji turystycznych Olsztyna poszerzają strażnicy miejscy.

- Spośród przechodniów strażnik miejski jest często pierwszą osobą, z którą turystą nawiązuje kontakt - mówi Krzysztof Otoliński, dyrektor Biura Promocji Urzędu Miasta Olsztyna. - Zależy nam, aby nasze miasto było jak najbardziej przyjazne i otwarte. Wartościowa informacja, którą turyści będą mogli otrzymać od strażników miejskich z pewnością wpłynie pozytywnie na postrzeganie Olsztyna.

Dzisiaj (22.06) w ratuszu odbyło się pierwsze szkolenie. Ofertę turystyczną Olsztyna przybliżył uczestnikom prezes Oddziału Warmińsko-Mazurskiego PTTK, Marian Jurak.
R E K L A M A
banner
- Nie jest tak, że każdy kto mieszka w danym mieście zna wszystkie jego zabytki i atrakcje - mówi Jurak. - Wskazując lokalizację danego zabytku warto dodać jakąś ciekawostkę na temat tego miejsca lub atrakcje, z których można skorzystać w okolicy.

Strażnicy miejscy nie zastąpią pracowników informacji turystycznej, ani przewodników. Mają być wsparciem w odnalezieniu prostych informacji. Z pewnością taka pomoc się przyda, bo turystów odwiedzających Olsztyn z roku na rok przybywa.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl