Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf.pras. | 2017-11-24 22:20 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyn dołączył do sieci Partnerskiej Inicjatywy Miast

Olsztyn24
 

Współpraca w danym obszarze tematycznym oraz wymiana dobrych praktyk. Tym zajmą się miasta zrzeszone w Partnerskiej Inicjatywie Miast.

PIM jest odpowiedzią na zapotrzebowanie samorządów lokalnych na wiedzę w zakresie rozwiązań przydatnych do poprawy efektywności zarządzania w obszarach istotnych dla ich rozwoju. Poza olsztyńskim urzędem do projektu zakwalifikowało się 31 podmiotów, zarówno z dużych, średnich jak i małych miast. Będą współpracować w trzech sieciach tematycznych związanych jakością powietrza, mobilnością miejską oraz rewitalizacją. Olsztyn należy do drugiej z nich.

Celem strategicznym PIM jest poprawa warunków rozwojowych oraz wspomaganie zintegrowanego i zrównoważonego rozwoju polskich miast. Partnerska Inicjatywa Miast nastawiona jest na działania miękkie. Proponuje nową formę współpracy miast, które będą wspólnie identyfikować największe wyzwania, wymieniać się dobrymi praktykami i pracować nad możliwymi rozwiązaniami.
R E K L A M A
banner
Program ma również na celu upowszechnianie zasad partycypacji społecznej w zarządzaniu miastami (i ich obszarami funkcjonalnymi) oraz włączenie miast w realizację celów krajowych i europejskich.

Organizatorem projektu jest Ministerstwo Rozwoju.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl