Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Tadeusz Szeremeta | 2017-12-03 18:32 | Rozmiar tekstu: A A A

Józef Piłsudski – oczyma dziecka

Olsztyn24
Jurorzy podczas oceny prac | Więcej zdjęć »
Z okazji 150. rocznicy urodzin Józefa Piłsudskiego, Związek Piłsudczyków RP Oddział Olsztyn, przy współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Debaty Międzynarodowej w Olsztynie i Przedszkolem Miejskim nr 37, zorganizował konkurs plastyczny dla przedszkolaków. Tematem konkursu była postać Józefa Piłsudskiego lub wydarzenie, które łączyło się z postacią Marszałka.

Prace wykonane miały być techniką dowolna w formacie A3. Na konkurs wpłynęło około 100 prac. Specjalne jury konkursu, w skład którego wchodzili: Marcelina Zaniewska z RODM Olsztyn, Danuta Podhorodecka, dyrektor Przedszkola nr 37 w Olsztynie, Waldemar Ziarek, prezes Oddziału Związku Piłsudczyków RP oraz jako przewodnicząca Vanessa Kurmin, olsztyńska artystka, performance.

Kryterium oceny były: pomysłowość w ujęciu tematu, walory artystyczne oraz wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych. Jury postanowiło przyznać I nagrodę Idze Boudner, lat 6, z Przedszkola Miejskiego nr 40 w Olsztynie. II nagrodę otrzymali ex aequo Antonina Radomska, lat 5, z Przedszkola Miejskiego nr 23 w Olsztynie i Nina Ossowska, lat 6, z Przedszkola Patryk. Jury postanowiło przyznać trzy równorzędne trzecie nagrody Igorowi Skoniecznemu z Oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rogóżu, Zosi Przyborowskiej z Przedszkola Miejskiego nr 37 w Olsztynie oraz Natalii Podhorodeckiej z Szkoły Podstawowej nr 15 w Olsztynie. Jury postanowiło także przyznać 9 wyróżnień.
R E K L A M A
banner
Uroczyste wręczenie nagród nastąpi 5 grudnia br. podczas uroczystości z okazji 150. rocznicy urodzin Marszałka Piłsudskiego w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl