Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Joanna Mieszczyńska | 2018-05-12 13:15 | Rozmiar tekstu: A A A

Szkoła Podstawowa nr 33 wśród najlepszych szkół w Polsce!

Olsztyn24
(fot. archiw. SP 33)
Jury ogólnopolskiego konkursu historycznego doceniło działania olsztyńskiej grupy projektowej ze Szkoły Podstawowej nr 33 w Olsztynie. Organizatorzy ogólnopolskiej kampanii społecznej „BohaterON - włącz historię!”, we współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej, wyróżnili trzy najlepsze projekty edukacyjne w Polsce, w tym jeden z Olsztyna. Uczniowie trzech placówek z Polski, w tym z SP 33, spotkają się w czerwcu na gali w Warszawie.

Olsztyński projekt „Być jak BohaterON” młodzież z SP 33 realizowała pod opieką Joanny Mieszczyńskiej, nauczycielki historii, ambasadorki Muzeum POLIN w Warszawie. Działania prowadzono w szkole i środowisku lokalnym, współpracowano z wieloma instytucjami i samorządem lokalnym, organizowano spotkania ze świadkami historii oraz warsztaty dla młodszych uczniów i przedszkolaków. Realizowano edukację historyczną w miejscach pamięci i muzeach, a przede wszystkim nawiązano kontakt z powstańcami warszawskimi. Dla powstańców młodzież pisała pozdrowienia i życzenia.

Zwycięzców konkursu wyróżniono za mnogość i różnorodność podjętych działań - w tym spotkania ze świadkami historii oraz zaangażowanie lokalnej społeczności, a także jakość nadesłanego sprawozdania.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl