Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Katalog firm »Automatyka przemysłowa
Opcje
Kategorie firm
» ŻYWNOŚĆ I UŻYWKI:
» BEZPIECZEŃSTWO:
» BIURO:
» BUDOWNICTWO:
» DOM I OGRòD:
» DZIECI:
» FINANSE I UBEZPIECZENIA:
» INNE BRANŻE:
» INSTYTUCJE I URZĘDY:
» MOTORYZACJA I TRANSPORT:
» NAUKA I OŚWIATA:
» NIERUCHOMOŚCI:
» ODZIEŻ, TEKSTYLIA, OBUWIE:
» PRZEMYSŁ I ENERGETYKA:
» ROLNICTWO I LEŚNICTWO:
» ROZRYWKA I REKREACJA:
» TELEKOMUNIKACJA I INTERNET:
» TURYSTYKA:
» USŁUGI DLA FIRM:
» USŁUGI DLA KAŻDEGO:
» ZDROWIE I URODA:
466 - Pneumat System Sp. z o.o.
logoNasz sklep pneumatyczny zaopatruje firmy z Olsztyna oraz regionu w wysokiej jakości artykuły pneumatyczne i automatyki przemysłowej. W naszym sklepie stacjonarnym jak i internetowym klienci znajdą sprężarki powietrza wraz z osprzętem (węże, złącza, zbiorniki ciśnieniowe, filtracja), siłowniki, manometry, zawory i elektrozawory czy narzędzia pneumatyczne do pracy ciągłej w przemyśle jak i okresowej – idealne do warsztatu. Ważnym przedmiotem oferty są urządzenia pomiarowe, które w szczególności wykorzystywane są do analizy procesów związanych z ciśnieniem i sprężonym powietrzem. W naszym sklepie internetowym jak i tradycyjnej placówce handlowej klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo techniczne – naszą wiedzą chętnie z Państwem podzielimy!
al. Grunwaldzka 303E 80-314 Gdańsk · Tel. 58 341 38 86 · Fax: 80-314 · [www] [e-mail]
369 - Węże i złącza przemysłowe - Tubes International
logoTubes International zajmuję się dystrybucją węży i złączy przemysłowych. W ofercie znajduje się szeroki zakres węży do różnych aplikacji. Najpopularniejsze z nich to węże do wody, węże do paliwa, węże do benzyny, węże do oleju, węże do powietrza, węże do substancji spożywczych, węże gumowe, węże tworzywowe, węże silikonowe, węże metalowe, węże kompozytowe, węże stalowe, węże TYGON, węże teflonowe. Uzupełnieniem oferty są różnego rodzaju złącza, złączki, adaptory, redukcje, łączniki, nyple, zawory, obejmy, opaski, osłony. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z ofertą. Dla zainteresowany zakupem zapraszamy do sklepu internetowego http://sklep.tubes-international.pl
Bystra 15A; 61-366 Poznań · Tel. 61 653 02 22 · Fax: 61 653 02 20 · [www] [e-mail]
368 - Elmark Sp. J. Jędrzejewska
Elmark Sp. J. Jędrzejewska jest obecna na rynku krajowym jak i międzynarodowym od 1997 roku. Dostarczamy naszym kontrahentom szeroką gamę komponentów z branży automatyki przemysłowej oraz pneumatyki i hydrauliki. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem takich firm jak Siemens, Lapp Kabel, Omron, Danfoss, Bosch Rexroth, Rittal, Wago, Aventics, Norgren, Erko, Turck, Panasonic, Pepperl+Fuchs, Pfannenberg. Ponadto posiadamy w swojej ofercie asortyment firm Pilz, Phoenix Contact, Eaton Moeller, Murr Elektronik, Oem Automatic. Obecnie rozwijamy sprzedaż za pośrednictwem sklepu internetowego sklepautomatyka24.pl.
Lubelska 45, Olsztyn · Tel. +48 89 537 66 00 · [www] [e-mail]
331 - Pneumat System sp. z o.o.
logoProducent siłowników pneumatycznych i sprężyn gazowych oferuje oprócz szerokiego asortymentu napędów, zróżnicowaną pneumatykę przemysłową i siłową w postaci maszyn, narzędzi, armatury, urządzeń oraz innych komponentów. W ofercie firmy znaleźć można sprzęt i osprzęt pneumatyczny dla techniki warsztatowej, różnych gałęzi przemysłu, rzemiosła czy branży usługowej. Oprócz szerokiego zaplecza produktowego, Pneumat System to także szeroki zakres usług m.in. serwis pneumatyki, audyty efektywności energetycznej, projektowanie i wykonawstwo instalacji sprężonego powietrza itd. Zapraszamy wszystkie firmy do zapoznania się z ofertą pneumatyki Pneumat System !
ul. Paprotna 4, 51-117 Wrocław · Tel. 71 325 18 60 · Fax: 71 325 52 84 · [www] [e-mail]
191 - Olnex s.c. Dariusz Dąbrowski, Jarosław Szul
logoOlnex - instalacje elektryczne i teletechniczne. Sieci okablowania strukturalnego. Spawanie światłowodów. Zapraszamy na naszą stronę.
ul. Metalowa 4 · Tel. 89 533 12 00 · Fax: 89 533 12 00 · [www] [e-mail]
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
Mapa Olsztyna
mapa
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl