Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Katalog firm »Bramy, kraty, ogrodzenia
Opcje
Kategorie firm
» ŻYWNOŚĆ I UŻYWKI:
» BEZPIECZEŃSTWO:
» BIURO:
» BUDOWNICTWO:
» DOM I OGRòD:
» DZIECI:
» FINANSE I UBEZPIECZENIA:
» INNE BRANŻE:
» INSTYTUCJE I URZĘDY:
» MOTORYZACJA I TRANSPORT:
» NAUKA I OŚWIATA:
» NIERUCHOMOŚCI:
» ODZIEŻ, TEKSTYLIA, OBUWIE:
» PRZEMYSŁ I ENERGETYKA:
» ROLNICTWO I LEŚNICTWO:
» ROZRYWKA I REKREACJA:
» TELEKOMUNIKACJA I INTERNET:
» TURYSTYKA:
» USŁUGI DLA FIRM:
» USŁUGI DLA KAŻDEGO:
» ZDROWIE I URODA:
464 - Bramy Ryterna
Firma oferująca bramy przemysłowe segmentowe i bramy garażowe produkowane na wymiar. Na terenie Olsztyna zapewniamy również dostawę i montaż bram. U nas zamówisz bramy przemysłowe z drzwiami serwisowymi czy okienkami, według dokładnych wymiarów jakich potrzebujesz. W standardowej palecie kolorów (bez dopłat) znajduje się 12 kolorów. Dostępne są także akcesoria dodatkowe i pomocnicze takie jak napędy elektryczne i przekładnie łańcuchowe, dodatkowe zabezpieczenia przed podważeniem, czy też przez zerwaniem liny lub pęknięciem sprężyn
· Tel. 608442900 · [www] [e-mail]
395 - TopSystem Krzysztof Perzanowski
logoSprzedażą i montażem okien PCV, bram garażowych oraz ogrodzeń przemysłowych nasza firma zajmuje się od wielu lat. Mamy szerokie grono usatysfakcjonowanych klientów. Zapewniamy pełną obsługę w zakresie bram garażowych w najwyższej jakości. Bramy garażowe a także pozostałą ofertę naszej firmy możesz zobaczyć na naszej witrynie topsystem.olsztyn.pl. W naszych folderach możesz także zapoznać się z kompletną ofertą rolet zewnętrznych czy markiz. Dla uzupełnienia naszej ofercie posiadamy także automatykę do bram segmentowych, napędy do bram przesuwnych, bram skrzydłowych, a także szlabany elektromechaniczne. Sprzedajemy tylko niezawodne rozwiązania wiodących firm. Zapraszamy do wypełnienia formularzy zapytań na naszych stronach, dzięki nim szybko i sprawnie otrzymasz od nas gotową wstępną ofertę na interesujące Cię produkty. W przypadku wątpliwości służymy pomocą przy doborze automatyki do bram, ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych, bram garażowych segmentowych, markiz, rolet zewnętrznych Zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pomoc po sprzedaży.
10-696 Olsztyn ul. Bajkowa 20 · Tel. 509395764 · [www] [e-mail]
384 - SeFe Technology - Przemysław Majewicz
Produkujemy i montujemy ogrodzenia panelowe 3D i 2D, oraz każdego rodzaju bramy na terenie Polski i za granicą. Nasze stalowe konstrukcje to gwarancja najwyższych standardów jakości i wytrzymałości.
ul. Legnicka 13/2, 59-100 Polkowice · Tel. 739 474 360 · [www] [e-mail]
382 - Szalunki-Stemple Sp. z o.o./oddział Brodnica
logoSZALUNKI-STEMPLE sp. z o.o. - historia i doświadczenie www.szalunki-stemple.pl PRODUCENT SYSTEMÓW SZALUNKOWYCH ENCO produkcja-wynajem-sprzedaż Spółka Szalunki-Stemple jest producentem systemów szalunkowych ENCO. Oferujemy sprzedaż i wynajem systemów szalunkowych metalowych: ściennych, fundamentowych, stropowych, słupowych, stempli budowlanych. Oferta firmy obejmuje: -ENCO profesjonalne systemy deskowań lekkich -ENCO stemple budowlane ocynk -Systemy deskowań ciężkich -Systemy deskowań słupów -Stropowe systemy deskowań Przyjmujemy również zlecenia na produkcję nietypowych szalunków budowlanych/deskowań, stempli budowlanych i konstrukcji stalowych. PRODUCENT KONSTRUKCJI STALOWYCH Zakres wykonywanych usług w naszym zakładzie produkcyjnym obejmuje: -Konstrukcje stalowe wg dostarczonego projektu. -Czyszczenie automatyczne stali ( śrutowanie) metodą strumieniowo-ścierną, w profesjonalnej, pełnowymiarowej komorze śrutowniczej 15x6x6 m. -Zabezpieczenia antykorozyjne stali – metalizacja ( cynkowanie) i malowanie metodą natryskową. Na nasze zabezpieczenie antykorozyjne udzielamy gwarancji do 20 lat. Zapraszamy do współpracy.
ul. Wczasowa 42, 87-300 Brodnica · Tel. 515515432 · Fax: 56 493 48 67 · [www] [e-mail]
321 - Kam-Eko Ogrodzenia dla Ciebie
logoPrzedsiębiorstwo Kam-Eko jest jedną z największych firm na terenie Pomorza i Kujaw, produkujących różnego rodzaju ogrodzenia. Nasze towary dostarczamy na teren całego kraju, zarówno do osób prywatnych jak i hurtowni budowlanych oraz firm montażowych. Od początku powstania firmy zajmujemy się ogrodzeniami i w tym temacie czujemy się liderami na rynku krajowym.
62-004 Czerwonak, ul. Gdyńska 32 · Tel. +48 787 780 776 · [www] [e-mail]
290 - Metalzbyt Sp. z o.o.
METALZBYT Sp. z o.o. w Olsztynie jest firmą handlową działającą na rynku od 50 lat. Naszymi odbiorcami są warsztaty, firmy, sklepy, urzędy, zakłady produkcyjne na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego. Obsługujemy również klientów indywidualnych. Przy ulicy Żelaznej 8 w Olsztynie mieści się Centrum Handlowe METALZBYT OLSZTYN (Hurtownie, Serwis i Market o powierzchni ponad 2600m² ). Jak bogaty posiadamy asortyment można się przekonać zaglądając do zakładki OFERTA. METALZBYT OLSZTYN oferuje korzystne warunki sprzedaży m.in. możliwość negocjacji cen i terminów płatności oraz realizację dostaw na specjalne zamówienie klienta. Organizujemy dowóz do klienta zakupionego u nas towaru jak również świadczymy usługi dodatkowe związane ze sprzedażą (przecinanie, przewijanie, konfekcjonowanie, załadunek itp.). METALZBYT Sp. z o.o. Olsztyn - Tradycja od 1958 roku Biuro Zarządu ul. Stalowa 1 ; 10-959 Olsztyn KRS 19440 ; NIP 739-020-03-18
Stalowa 1 · Tel. 0895329595 · Fax: 0895337510 · [www] [e-mail]
199 - DoorHan Polska Sp. z o.o.
logoFirma DoorHan zajmuje się sprzedażą produktów takich jak: bramy (segmentowa, przemysłowa, panoramiczna, roletowa), rolety (ochronne, drzwiowe, okienne), drzwi (techniczne, przeciwpożarowe), automatyka (do rolet, bram)
62-004 Czerwonak, ul. Gdyńska 32 · Tel. +48 787 780 776 · [www] [e-mail]
134 - Kowalstwo Artystyczne i Metaloplastyka: Paweł Petrych
Ogrodzenia, balustrady, bramy, kwietniki, przybory kominkowe i inne wyroby na zamówienie... Kontaktując sie z nami, koniecznie dodaj, ze znalazłeś o nas informacje w internecie!
OLSZTYN ul. Lubelska 23A/F · Tel. 0 509 723 701 · [www] [e-mail]
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
Mapa Olsztyna
mapa
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl