Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Katalog firm »Internet
Opcje
Kategorie firm
» ŻYWNOŚĆ I UŻYWKI:
» BEZPIECZEŃSTWO:
» BIURO:
» BUDOWNICTWO:
» DOM I OGRòD:
» DZIECI:
» FINANSE I UBEZPIECZENIA:
» INNE BRANŻE:
» INSTYTUCJE I URZĘDY:
» MOTORYZACJA I TRANSPORT:
» NAUKA I OŚWIATA:
» NIERUCHOMOŚCI:
» ODZIEŻ, TEKSTYLIA, OBUWIE:
» PRZEMYSŁ I ENERGETYKA:
» ROLNICTWO I LEŚNICTWO:
» ROZRYWKA I REKREACJA:
» TELEKOMUNIKACJA I INTERNET:
» TURYSTYKA:
» USŁUGI DLA FIRM:
» USŁUGI DLA KAŻDEGO:
» ZDROWIE I URODA:
357 - OneLife.co
logoONELIFE.CO funkcjonalne aplikacje i serwisy internetowe.Specjalizujemy w programowaniu i tworzeniu nowoczesnych stron, sklepów oraz aplikacji dla firm jak i klientów indywidualnych. Tworzymy mały, ale silny zespół współpracujący na różnych płaszczyznach, w którym sukces opieramy na doświadczeniu i zaangażowaniu.
Kresowa 16 · Tel. 501-718-645 · [www] [e-mail]
323 - seoroyal.pl
logoZ najnowszych ankiet wypływa, że pozycjonowanie stron (seo) to druga najczęściej stosowana forma wyróżniania stron www. Wychodzimy na przeciw wszystkim klientom i proponujemy pozycjonowanie, którego najważniejszym przesłanką jest aby portal powoli osiągnęła TOP10 nie dostając filtra. My kładziemy nacisk na wypróbowane metody nie uzyskujące takich ruchów ze strony Google'a. Nasze pozycjonowanie jest miarodajnym źródłem trafnych linków oraz konkretnego dobrze zaplanowanego zaplecza. Oferujemy również audyt strony, optymalizacje strony i konsultacje oraz wyjście z filtra nałożonego przez Google. Zapraszamy wszystkich klientów do współpracy, pozycjonowanie Olsztyn nie tylko dla Olsztyna!
Olsztyn · [www] [e-mail]
288 - Creobajt
logoTworzenie, promocja, aktualizacja stron internetowych oraz inne usługi internetowe (w tym administrowanie). Celem firmy jest kompleksowe świadczenie usług internetowych. Tego typu podejście zapewnia przeprowadzanie kompletnego procesu wdrożenia strony internetowej, od opracowania jej koncepcji, przez jej zaprogramowanie, aż do faktycznego opublikowania witryny WWW w taki sposób, by była ona dostępna dla potencjalnych odbiorców. Szczególny nacisk firma Creobajt kładzie na fazę działań przygotowawczych takich, jak zbieranie materiałów na przyszłą stronę internetową, opracowywanie ogólnej koncepcji strony i rozplanowanie układu informacji. Dzięki temu, zarówno klient jak i zleceniobiorca mają jasną wizję przyszłej strony przed jej zaprogramowaniem. Stworzona strona aby żyć w Internecie powinna być łatwo dostępna dla odbiorców oraz cechować się aktualnymi informacjami. Dlatego też istotnym segmentem usług firmy jest również szeroko rozumiana administracja już istniejącymi stronami WWW oraz ich promocja. Tworzenie stron internetowych to pewien proces, przekraczający samą pracę informatyczną (programowanie), wymagający pewnego wyczucia i wrażliwości spoza kręgu nauk ścisłych. Na tle innych firm i osób zajmujących się podobnymi usługami Creobajt wyróżnia się tym, iż kładzie nacisk na zrozumienie potrzeb klienta, uwzględniając przy tym szerszy wymiar niż tylko informatyczny. Praktycznym przełożeniem tej zasady jest unikanie branżowego języka informatycznego w kontaktach z klientem, będącego jak się wydaje, przyczyną niepotrzebnych nieporozumień. Firma Creobajt w realizacji zamówień przestrzega praw autorskich, wykorzystuje nowoczesny sprzęt komputerowy i legalne oprogramowanie (zakupione z otrzymanego dofinansowania) oraz stosuje sprawdzone rozwiązania informatyczne, pozwalające oferować konkurencyjne ceny. Zapraszam do skorzystania z usług mojej firmy.
ul. Pieczewska 4/7, 10-699 Olsztyn · Tel. 509706360 · [www] [e-mail]
177 - Ngo and Business Service
logoJesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z Olsztyna specjalizującą się w tworzeniu nowoczesnych stron internetowych oraz optymalizacją i pozycjonowaniem w wyszukiwarkach internetowych. Pozycjonujemy metodą SEO na wybrane słowa kluczowe.
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 18/20 lok. 20 · Tel. 601306476 · [www] [e-mail]
176 - Rafamalk Projekt Rafał Malkiewicz
logoZajmujemy się projektowaniem, pozycjonowaniem i administrowaniem stron www. W naszym portfolio posiadamy już kilkadziesiąt gotowych projektów. Zaufało nam już wiele firm i osób prywatnych cieszących się teraz z niepowtarzalnej strony internetowej. Działamy na terenie całej Polski, a na terenie Olsztyna i okolic istnieje możliwość dojazdu do Klienta. Naszą ofertę kierujemy głównie do mikro i małych firm oraz do osób prywatnych. Zapewniamy niewiarygodnie niskie ceny w stosunku do jakości oraz wysoki standard obsługi klienta od początku aż do końca naszej współpracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań służymy wszelką pomocą.
Wyszyńskiego 5J/12 · Tel. 501876759 · [www] [e-mail]
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
Mapa Olsztyna
mapa
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl