Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Katalog firm »Usługi - inne
Opcje
Kategorie firm
» ŻYWNOŚĆ I UŻYWKI:
» BEZPIECZEŃSTWO:
» BIURO:
» BUDOWNICTWO:
» DOM I OGRòD:
» DZIECI:
» FINANSE I UBEZPIECZENIA:
» INNE BRANŻE:
» INSTYTUCJE I URZĘDY:
» MOTORYZACJA I TRANSPORT:
» NAUKA I OŚWIATA:
» NIERUCHOMOŚCI:
» ODZIEŻ, TEKSTYLIA, OBUWIE:
» PRZEMYSŁ I ENERGETYKA:
» ROLNICTWO I LEŚNICTWO:
» ROZRYWKA I REKREACJA:
» TELEKOMUNIKACJA I INTERNET:
» TURYSTYKA:
» USŁUGI DLA FIRM:
» USŁUGI DLA KAŻDEGO:
» ZDROWIE I URODA:
462 - Logistyczni24.pl - portal o logistyce i firmach TSL
Celem portalu Logistyczni24.pl jest publikowanie opinii na temat przedsiębiorstw TSL z całej Polski - na ich podstawie użytkownicy którzy poszukują pracy w tym sektorze mogą zorientować się czy dana firma jest uczciwa, wywiązuje się z warunków wymienionych w umowie oraz czy warto nawiązać z nią jakąkolwiek współpracę. Na Logistyczni24.pl znaleźć można także najważniejsze informacje branżowe oraz newsy.
cała Polska · [www]
461 - Targes.pl
logoNa stronie targes.pl znajduje się bogata oferta usług i produktów regionalnych - od usług opiekuńczych, cateringowych, usług turystycznych w miejscowościach z Warmii i Mazur, poprzez rozrywki dla dzieci i młodzieży, aż do ofert sprzedaży rękodzieła i produktów regionalnych. Nasza platforma ma na celu połączenie sprzedających i kupujących. Zapraszamy do rejestracji na naszym portalu wszystkich producentów, rzemieślników i dostawców usług z terenu województwa warmińsko-mazurskiego, a w szczególności organizacje pozarządowe, spółdzielnie socjalne, stowarzyszenia, fundacje, ale także przedsiębiorstwa lokalne, rzemieślników oraz rękodzielników.
· [www]
457 - Wodzirej Eventus - Dj i wodzirej na wesele
Wodzirej Eventus to gwarancja udanego wesela. Bogate doświadczenie oraz wysokiej klasy umiejętności są gwarancją świetnej imprezy. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie internetowej firmy.
ul. Rybaki 16, 10-150 Olsztyn · Tel. 601-362-602 · [www] [e-mail]
437 - Ekoczyszczenie - pralnia dywanów Seweryn Gałeczka
-czyszczenie i trzepanie dywanów, wykładzin (pralnia dywanów) -czyszczenie tapicerki meblowej -czyszczenie tapicerki samochodowej -żaluzje pionowe (montaż, naprawa, czyszczenie za pomocą ultradźwięków) -rolety (montaż) -kompleksowe czyszczenie samochodów wewnątrz, pełna autokosmetyka
45-716 Opole ul. Spychalskiego 9-11/46 · Tel. 501 087 606 · Fax: 77 4743 687 · [www] [e-mail]
422 - Zakład Pogrzebowy Styks
Gdy szukamy dobrej firmy organizującej pogrzeby we Wrocławiu, polecanej przez wielu zadowolonych klientów, trzeba koniecznie rozważyć ofertę, jaką posiada Dom Pogrzebowy Styks. Oferta tego zakładu pogrzebowego jest niezwykle szeroka i nowoczesna. Personel firmy nie tylko zadba o godziwy pochówek zmarłego, ale też zajmie się wszelkimi formalnościami z tym związanymi. Zakład Styks zapewnia kompleksową obsługę prawną, na życzenie klienta zorganizuje także stypę dla najbliższych zmarłego. Pracownicy zakładu zadbają także o dekorację kościoła oraz sali, gdzie będzie organizowana stypa. W przypadku takiej konieczności, firma Styks zajmuje się również przewozem zwłok, zarówno na terenie Polski, jak i z zagranicy. Gdy osoba zmarła wyraziła przed śmiercią wolę, by jej zwłoki zostały skremowane, Dom Pogrzebowy Styks przeprowadzi również kremację. Posiada własne, nowoczesne krematorium. Ceny usług Domu Pogrzebowego Styks są przystępne, co również wpływa na zainteresowanie jego ofertą dla rodzin zmarłych. Dom Pogrzebowy Styks dzała we Wrocławiu, gdzie firma posiada pięć oddziałów zlokalizowanych w dogodnych dla mieszkańców poszczególnych dzielnic punktach miasta. Dodatkowo, filia zakładu zlokalizowana jest w Kątach Wrocławskich. Udając się do Domu Pogrzebowego Styks możemy być pewni, że uroczystość pogrzebowa zorganizowana przez ten zakład będzie godnym i wzruszającym pożegnaniem zmarłego.
ul. Pawła Włodkowica 35 50-072 Wrocław · Tel. 713441197 · [www] [e-mail]
405 - limuzyna.pl
Luksusowe samochody to nie tylko przywilej najbogatszych ludzi. Oni mogą mieć je na własność, ale jeździć może nimi każdy. Jak jest to możliwe? Wystarczy skorzystać z usług naszej firmy. Tylko u nas znajdziesz najbardziej luksusowe samochody, jakie obecnie jeżdżą po drogach. Wyjątkowe limuzyny, fantastyczne, wygodne i wielkie Suvy. Możesz dzięki nim odebrać ważnego gościa z lotniska, możesz także zabrać swoją rodzinę na wakacje a także – pojechać do własnego ślubu. Tak jak mówiliśmy – wszystko zależy od twoich potrze. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, skontaktuj się z nami już teraz!
Biały Kamień 2 / U6 02-593 Warszawa, Polska · [www] [e-mail]
404 - HPT - Usługi montażowe
logoSpecjalizacją naszej firmy są usługi montażowe w szczególności montaż regałów magazynowych, sklepowych i regałów wysokiego składowania. Usługi wykonujemy na terenie całego kraju.
Wola Pękoszewska 85, 96-111 Kowiesy · Tel. 603 099 384 · [www] [e-mail]
403 - Pracownia Psychologiczna Eltron Sp. z o.o.
logoWykonujemy badania dla kierowców skierowanych przez policję z powodu prowadzenia pojazdu pod wpływem środków odurzających. Specjalistyczne i okresowe badania dla kierowców taxi i pojazdów uprzywilejowanych. Sprawdź pełną gamę badań na firmowej stronie internetowej.
ul. Dworcowa 79 10-437 Olsztyn · Tel. 725 51 51 51 · [www] [e-mail]
351 - Wiercenie studni głębinowych – AQUA-ZIEM.pl. Sprawdź ofertę.
logoPrzedsiębiorstwo Aqua-ziem od wielu lat absorbuje się praktykowanie usług borowania studni głębinowych. Zasięg usług zaświadczamy na obrębie województwa wielopolskiego i zachodniopomorskiego. Mamy specjalistyczny akcesoria do borowania studni głębinowych w związku z owym mamy wybór czynienia robót na różnorodnego typu terenu: ( w szczerym polu jak i w przydomowym ogródku). Chętnie doradzamy także odbiorcom w procesie planowanie inwestycji borowania studni głębinowych. Przeważnie w sytuacjach fachowych takich jako: wybór sił, model pompy głębinowej z uwzględnieniem wszystkich sposobności zużycia zagospodarowania wody ze studni. Zapraszamy do poznania się z [url=aqua-ziem.pl]naszą ofertą[/url]. Naszym głównym intencją jest zadowolenie klienta oraz profesjonalne wykonanie zajęć.
aqua-ziem.pl · Tel. 602645820 · [www] [e-mail]
343 - DDD Robak
logoDezynsekcja na dzień dzisiejszy jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym. Obecne preparaty, które są przeznaczone do walki z owadami są substancjami, które posiadają odpowiednie pozwolenia na stosowanie ich w pomieszczeniach zamieszkałych przez ludzi. Najskuteczniejsza metoda oczywiście jest przeprowadzenie oprysku, który dociera w miejsca niedostępne dla ludzi, ale za to dla owadów jak najbardziej jest to miejsce idealne do rozmnażania się i zakładania swoich siedlisk.
warszawa · Tel. 504 778 806 · [www] [e-mail]
342 - Computer Servis
logoOferujemy kompleksowe naprawy komputerów Przeinstalowanie systemu operacyjnego od Windows 95 do Windows 8.1 Aktualizowanie biosu Wymiana uszkodzonych części Podnoszenie sprawności po przez montowanie bardziej wydajnych podzespołów Składanie komputerów Wykonywanie sieci dla szkół firm Usługi są wykonywane w ciągu 48h
minsk · Tel. 504 778 806 · [www] [e-mail]
341 - ARNO System - Techniczne zabezpieczenie mienia.
Systemy alarmowe, ppoż., monitoring wizyjny do domu, biura ... Projekt, montaż, serwis, rozbudowa oraz modernizacja istniejących instalacji alarmowych. Działamy na terenie województwa: Warmińsko-mazurskiego oraz Podlaskiego.
Ełk · Tel. 605 997 065, 502 603 665 · [www]
316 - Pracownia Złotniczo Zegarmistrzowska
logoWyrób wszelkiej biżuterii srebrnej, złotej, platynowej i tytanowej pod projekt klienta.Naprawa i przerabianie biżuterii z każdego materiału. Wykonujemy obrączki na zamówienie w kolorze żóltym, białym,czerwonym oraz mieszanym w tym z powierzonego złota.Czas realizacji zamówienia to ok.30 dni. Oferujemy pełny zakres napraw i przeróbek jubilerskich. Wszystkie Państwa problemy będą rozwiązywane w sposób rzeczowy i fachowy dzięki bezpośredniemu kontaktowi ze specjalistami tworzącymi nasz zespół. Każde zlecenie klienta omawiane jest bezpośrednio z jubilerem wykonującym usługę. Stosunek jakości do ceny w przypadku wyrobów w na indywidualne zamówienie (wykonywanych ręcznie) znacznie przewyższa oferty sklepów, co jest naszym dodatkowym atutem gdyż nie będąc pośrednikami sami kreujemy nasze wyroby.
Dąbrowszczaków 32, 10-541 Olsztyn · Tel. 89 527 55 11 · Fax: 89 527 55 11 · [www] [e-mail]
312 - Grupa Karta Polska
logoKARTA OLSZTYŃSKA to karta uprawniająca jej posiadacza do uzyskania rabatów w punktach handlowych i usługowych związanych z funkcjonowaniem dnia codziennego, działających na terenie Olsztyna i okolic. Stając się Uczestnikiem Programu, zyskujesz wyłącznie korzyści, wspierając jednocześnie lokalną przedsiębiorczość. Sam fakt tego, że jesteś mieszkańcem Olsztyna lub jego okolic jest najlepszym argumentem do tego, abyś miał możliwość przynależności do grupy osób uzyskujących rabaty u naszych Partnerów.
www.grupakartapolska.pl · Tel. 606 981-263 · [www] [e-mail]
292 - ipse - twój profesionalny fotograf
logoW obecnej chwili fotografia ślubna to niemalże obowiązkowy dodatek do każdej uroczystości weselnej. Ślub i wesele to jedne z najistotniejszych chwil w życiu każdego człowieka, dlatego warto je udokumentować dla siebie i swoich bliskich. Zdjęcia ślubne są jak dotąd najlepszą i najbardziej powszechną formą zachowania wspomnień ważnych momentów naszego życia. Swoje fotografie wykonuję zawsze podchodząc do każdego zlecenia bardzo indywidualnie. Tylko takie działania pozwala moim klientom cieszyć się z efektu końcowego. Zdjęcia mają tą zdolność, że z powodzeniem utrwalają piękne, ale czasem ulotne chwile w naszym życiu. Są doskonałą pamiątką, którą po latach wyjmujemy gdzieś ze starego kredensu i wtedy właśnie dostarczają nam wielu emocji i cudownych wspomnień. Mówi się, że dobry fotograf w każdej sytuacji zrobi dobre zdjęcie. I coś w tym jest... ale czy każdy fotograf to dobry fotograf? z poważaniem Wasz fotograf ślubny Adam Kolaśniewski
ul. Kościuszki 75/9 · Tel. 662020029 · [www] [e-mail]
287 - Oriflame - GISIA P-HU
logoOdkryj fascynujący świat Oriflame! Dołącz do nas i zostań członkiem Klubu Oriflame! Kupuj kosmetyki dla siebie w cenach hurtowych, zarabiaj na ich sprzedaży, a także podejmij wyzwanie - zostań Managerem i twórz własny zespół konsultantów uzyskując dochody z zarządzania grupą.
Armii Krajowej 2 · Tel. 606638894 · [www] [e-mail]
280 - Kwiaciarnia Olsztyn on-line
logoKwiaciarnia internetowa Olsztyn on-line, dostawa kwiatów bukietów, poczta kwiatowa Olsztyn.
Dostarczamy kwiaty pod wskazany adres na terenie Olsztyna i okolic. Jeżeli masz wyjątkowe oczekiwania odnośnie bukietów lub kompozycji z kwiatów ciętych, bądź sztucznych, wyślij info o swoich potrzebach, a my z satysfakcją zrobimy wszystko, by je zrealizować - lubimy wyzwania i wszystko to, co nietuzinkowe. Akceptujemy różne formy płatności: przelew, karta, gotówka
Wojska Polskiego 10A · Tel. (89) 534-53-01 · Fax: (89) 534-53-01 · [www] [e-mail]
243 - Wynajem autokarów „Agata”
logoOferujemy kompleksowe usługi w zakresie przewozów krajowych i zagranicznych. Do dyspozycji mamy autokary turystyczne typu BOVA oraz busy. Autokary wyposażone są w klimatyzację, DVD, toaletę, ekspres do kawy, lodówkę, pasy bezpieczeństwa. Nasza kadra to wykwalifikowani kierowcy wykonujący swoją pracę z pasją. Świadczymy usługi dla firm, instytucji, szkół, grup zorganizowanych i klientów indywidualnych. Posiadamy wszystkie wymagane licencje i certyfikaty na przewóz osób. W cenie usługi ubezpieczenie NW osób podróżujących naszymi autokarami.
Olsztyn, Kościuszki 43 · Tel. Wojtek 510-038-213 · Fax: 89 527 03 06 · [www] [e-mail]
239 - Enermet
logoFirma Enermet zajmuje się sprzedażą i serwisem gwarancyjnym maszyn CNC obróbki skrawaniem w całym zakresie branżowym takich jak : Hurco, Maschinen Wagner ,Miyano. Firma zajmuje się też sprzedażą używanych maszyn oraz serwisem pogwarancyjnym takich maszyn jak Hurco, Maschinen Wagner, Miyano, Haas, CME, Manuhrin, Wemas
Bielicka 16 · Tel. 0048781610830 · Fax: 523731128 · [www] [e-mail]
233 - Zbigi Band
logo
· Tel. 693170288 · [www] [e-mail]
232 - prawo4you
logoZespół prawo4you jest w stanie zapewnić Państwu szybką i stojącą na najwyższym poziomie merytorycznym pomoc prawną we wszystkich dziedzinach prawa. U nas znajdziecie Państwo odpowiedzi na frapujące Was pytania prawne, formularze umów, wniosków i pism procesowych, a nadto możecie zamówić indywidualną opinię, wypełniony wniosek, formularz czy też pismo. Każda płatna usługa jest poprzedzona bezpłatną wyceną, która jest adekwatna do stopnia trudności przedstawionego problemu. Jako twórcy portalu www.prawo4you.com żywimy głęboką nadzieję, że każdy kto z niego skorzysta znajdzie odpowiedź, na swoje pytanie. Liczymy też, że zechcecie się Państwo dzielić z nami swoimi opiniami na temat portalu. Dzięki temu będziemy mogli go udoskonalać adekwatnie do Waszych potrzeb, albowiem prawo4you to TWÓJ PORTAL PRAWNY.
· Tel. 500 316 655 · [www] [e-mail]
211 - Kwiaciarnia Rosa Olsztyn
Kwiaciarnia Olsztyn, dowóz kwiatów pod wskazany adres.
Olsztyn, Al Wojska Polskiego 46 · Tel. 502 071 275, 89 5372410 · Fax: 89 5372410 · [www] [e-mail]
207 - Zespół muzyczny WIKTORIA z Olsztyna
logoJesteśmy doświadczonym, dynamicznym zespołem, który szybko i łatwo dopasowuje się do każdego charakteru imprezy.
Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę imprez okolicznościowych, takich jak:
uroczystości weselne,
jubileusze,
studniówki, bale maturalne,
bankiety,
bale sylwestrowe,
imprezy taneczne, festyny itd.
W wykonaniu naszym usłyszeć można bardzo szeroki, nieustannie aktualizowany repertuar, który zadowoli nawet mocno wymagających klientów. Gramy największe przeboje polskich wykonawców, jak i zagranicznych, lata '60, '70, '80, '90 oraz najnowsze hity muzyki Dance, DISCO-POLO, BIESIADA.
Dla każdego coś miłego, niezależnie od wieku...
Na życzenie chętnie poszerzymy nasz repertuar o nowy, zaproponowany utwór, jeśli tylko będzie to leżało w granicy naszych umiejętności i możliwości technicznych. Ponadto zapewniamy miłą i sympatyczną atmosferę przy stole weselnym przygrywając i biesiadując przy akordeonie razem z gośćmi.
Dla odważnych i chcących spróbować swoich sił przed mikrofonem mamy w ofercie wspólne śpiewanie KARAOKE, co stanowi miły dodatek na przyjęcie weselne.
Jesteśmy skłonni wysłuchać propozycji pary młodej i wspólnie utworzyć przebieg wesela.
Nasz zespół gwarantuje mnóstwo dobrej i udanej zabawy za naprawdę niewielkie pieniądze. Ponadto posiadamy mnóstwo profesjonalnego sprzętu i oświetlenia... co gwarantuje wysoki standard naszych usług...
Zapraszamy chętnych do współpracy. ZESPÓŁ WIKTORIA więcej informacji, zdjęć, filmików z wesel oraz dema mp3 na oficjalnej stronie naszego zespołu tj: wiktoria.olsztyn.pl
ul. Orłowicza 3/55, 10-686 Olsztyn · Tel. 511828007 · [www] [e-mail]
162 - DIAMENT USUI MAŁGORZATA BIELSKA
Tarot, numerologia, kursy Reiki, oczyszczanie domów, Feng shui
Olsztyn ul. Wiecherta 25/8 · Tel. 506 062 328, 501 848 751 [e-mail]
138 - Dorabianie kluczy Olsztyn - Jerzy Pietkiewicz
logoKomputerowo-laserowe dorabianie kluczy do: * samochodów, * mieszkań i kas pancernych, * bagażników dachowych, * blokad samochodowych, * przyczep, motocykli, * łodzi, samolotów, wózków widłowych, * maszyn budowlanych, maszyn do gier. Awaryjne otwieraniem samochodów Wykonujemy systemy MASTER-KEY Kodujemy klucze z immobilizerem(transponderem) i pilotem Dorabiamy klucze z karty, zamka i kodu Zmieniamy kody zamków Dorabiamy również ZAMKI DO KLUCZY Zczytujemy kody PIN Naprawiamy stacyjki i zamki samochodowe (równiez po włamaniu!!!) W swojej ofercie posiadamy profile kluczy występujących na całym świecie
Zamenhofa 5 · Tel. 89 526-94-66 · [www] [e-mail]
22 - British Masters - LuxMeble
LuxMeble to nowa hurtownia z branży meblowej w Olsztynie. w swojej ofercie posiadamy sofy kanapy narożniki fotele pufy z naturalnej skóry.
Olsztyn · Tel. 508409914 606768056 · [www] [e-mail]
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
Mapa Olsztyna
mapa
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl