Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Katalog firm »Agencje artystyczne
Opcje
Kategorie firm
» ŻYWNOŚĆ I UŻYWKI:
» BEZPIECZEŃSTWO:
» BIURO:
» BUDOWNICTWO:
» DOM I OGRòD:
» DZIECI:
» FINANSE I UBEZPIECZENIA:
» INNE BRANŻE:
» INSTYTUCJE I URZĘDY:
» MOTORYZACJA I TRANSPORT:
» NAUKA I OŚWIATA:
» NIERUCHOMOŚCI:
» ODZIEŻ, TEKSTYLIA, OBUWIE:
» PRZEMYSŁ I ENERGETYKA:
» ROLNICTWO I LEŚNICTWO:
» ROZRYWKA I REKREACJA:
» TELEKOMUNIKACJA I INTERNET:
» TURYSTYKA:
» USŁUGI DLA FIRM:
» USŁUGI DLA KAŻDEGO:
» ZDROWIE I URODA:
197 - studiosgs
logoSpecjalizujemy się w projektowaniu logotypów marek oraz produktów. Przywiązujemy szczególną wagę do precyzji i estetyki znaku. Z wyjątkowym pietyzmem podchodzimy do każdego kolejnego projektu. Działamy na pograniczu sztuki i marketingu. Każdy Klient jest traktowany indywidualnie i może być pewien, że jego nowy znak będzie unikatowy i niepowtarzalny. Zawsze staramy się połączyć oczekiwania Klienta z naszym wyobrażeniem estetyki. Dzięki temu każdy stworzony logotyp stanowi małe dzieło sztuki. Logotyp to tylko początek przygody z projektowaniem. Prosimy sprawdzić naszą ofertę. Oprócz logotypów, tworzymy wysokiej jakości reklamy do prasy branżowej, opakowania, etykiety na produkty, ulotki reklamowe, plakaty i billboardy. Mamy doświadczenie w kompleksowym przygotowaniu katalogów oraz folderów reklamowych. Na podstawie przygotowanych przez nas logotypów, opracowujemy kompleksowe Systemy Identyfikacji Wizualnej (SIW). Wszystkie projekty są w pełni zgodne ze standardami nowoczesnych technik poligraficznych (offset, sitodruk, flexo, druk wielkoformatowy, solvent). Klient otrzymuje kompletny zestaw plików produkcyjnych (PDF). Na życzenie klienta wykonujemy proofy kolorystyczne zgodne ze standardami ISO/FOGRA.
11-001 Dywity Spółdzielcza 2 · [www] [e-mail]
187 - Agencja Muzyczna Elite Music
logoOrganizujemy eventy firmowe, promujemy markę i produkty, zapewniamy integrację pracowników i klientów firmy, obsługujemy przyjęcia okolicznościowe klientów indywidualnych (wesela, przyjęcia urodzinowe, bale), współpracujemy z restauracjami i hotelami.
Przygotowujemy kompleksowe programy realizacji imprez dobierając odpowiednie atrakcje.
Skupiamy grupę profesjonalnych DJ-ów, konferansjerów, animatorów dobrej zabawy. Współpracujemy z zespołami muzycznymi i innymi muzykami. Oferujemy szeroką gamę atrakcji eventowych w postaci pokazów artystycznych (pokazy taneczne, rewie, pokazy barmańskie, body painting, fire show, uv show i inne). Zajmujemy się organizacją i obsługą imprez tematycznych (imprezy latino, kasyno, meksykańska, hawajska, PRL, piracki, karaoke i inne).
Posiadamy własne zaplecze sprzętowe, a nasze rozwiązania logistyczne pozwalają na realizowanie zleceń na terenie całej Polski.
10-811 Olsztyn, ul. Żniwna 21 · Tel. 508-778-889 · [www] [e-mail]
172 - FigaroDj Oprawa Muzyczna i Prowadzenie Imprez Okolicznościowych
logoFigaroDj Zabawa Na Całego!!!
Prezenter Muzyczny (Śpiewający DJ), Poprowadzi Państwa Uroczystość. Rozbawi do czerwoności specjalnie dobranym repertuarem Tanecznym, a dla urozmaicenia wspólnej zabawy, wiele utworów usłyszycie Państwo we własnym wykonaniu!!!
Zespół Weselny, Profesjonalny Stały skład (Wodzirej, Akordeonista, DJ) lub poszerzony stosownie do Państwa potrzeb, zapewni Państwu niezapomniane chwile...
Szanujemy najlepsze tradycje polskich wesel, ale też na bieżąco śledzimy aktualne trendy i nowinki, aby nikt nie wyszedł z Waszej uroczystości bez uśmiechu na twarzy i... zmęczenia w nogach.
Jesteśmy tutaj dla Was, czekamy na zaproszenie! więcej na: www.figarodj.republika.pl
Olsztyn · Tel. +48602557460 · [www] [e-mail]
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
Mapa Olsztyna
mapa
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl