Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Katalog firm »Utrzymanie obiektów
Opcje
Kategorie firm
» ŻYWNOŚĆ I UŻYWKI:
» BEZPIECZEŃSTWO:
» BIURO:
» BUDOWNICTWO:
» DOM I OGRòD:
» DZIECI:
» FINANSE I UBEZPIECZENIA:
» INNE BRANŻE:
» INSTYTUCJE I URZĘDY:
» MOTORYZACJA I TRANSPORT:
» NAUKA I OŚWIATA:
» NIERUCHOMOŚCI:
» ODZIEŻ, TEKSTYLIA, OBUWIE:
» PRZEMYSŁ I ENERGETYKA:
» ROLNICTWO I LEŚNICTWO:
» ROZRYWKA I REKREACJA:
» TELEKOMUNIKACJA I INTERNET:
» TURYSTYKA:
» USŁUGI DLA FIRM:
» USŁUGI DLA KAŻDEGO:
» ZDROWIE I URODA:
375 - GEO-SZKIC Michał Prusik
logoUczciwość, Szybkość, Jakość to fundamentalne cechy olsztyńskiego Geo-Szkic który świadczy obeznane usługi geodezji, ze wyjątkowym uwzględnieniem fundowania map cyfrowych i geodezyjną obsługą inwestycji budowlanych na każdym etapie budowy. Firma została założona za sprawą Michała Prusik, który posiada w dyspozycji bardzo dobrze zaaranżowaną załogę zawodowych pracowników. Geo-Szkic jest w pełni zaopatrzona w prekursorskie przyrządy, które są istotne do roli na zdaniu geodety. Ponadto działalność bez ustanku się modyfikuje w następstwie tego też autorska centrala w biurowcu OZGraf-u jest pokaźnym elementem w przebieganiu firmy. Firma obecnie wykonuje plany z technologii GNSS (GPS + Glonas + inne globalne systemy pozycjonowania) oraz przy zachowaniu prężnej sieci geodezyjnej (ASG-EUPOS) umożliwiającej transportowanie danych korekcyjnych w urządzeniach RTN w trybie faktycznym. Firma GEO-SZKIC Michał Prusik praktykuje spwoje profesje głównie na terenie miasta Olsztyn i powiatu olsztyńskiego, ale również chętnie w przyjezdnych powiatach a dla większych a zarazem dłuższych zadań usługi są przystępne w całym kraju.
Olsztyn, ul. Towarowa 2 lok. 301 · Tel. 730243243 · [www] [e-mail]
361 - Agapit Sp. z o.o. Sp. k.
logoDla naszych Klientów przygotowaliśmy kompetentną propozycję najlepszych europejskich producentów: Comac, Ehrle, Filmop, Cramer, JVD, Wepa i innych. Szerokość oferty obejmuje maszyny czyszczące, a wśród nich: odkurzacze przemysłowe, szorowarki, polerki, zamiatarki, automaty do mycia posadzek, profesjonalne środki myjące Septa i Speed, a także popularne środki czystości. Nie zabrakło kompletnego systemu higieny łazienkowej oraz pełnej gamy ręczników papierowych, czyściw, dozowników do mydła i dozowników papieru. Ofertę uzupełniają maty aluminiowe i wycieraczki, zestawy ręczne do sprzątania oraz urządzenia do obsługi terenu zewnętrznego: odkurzacze do liści, odśnieżarki, zamiatarki, kosiarki, traktorki wielofunkcyjne.

Osobną płaszczyzną działania firmy są myjnie i myjki wysokociśnieniowe. Sieć samoobsługowych myjni bezdotykowych Ehrle stała się znakiem rozpoznawczym firmy Agapit w Polsce północnej i wschodniej. Sprzedaż maszyn czyszczących wspieramy profesjonalnym serwisem i aplikacją. Jesteśmy wiodącym, kompleksowym dostawcą wyposażenia dla firm sprzątających. Dodatkowo oferujemy wypożyczanie i wynajem urządzeń do sprzątania oraz części i akcesoria do maszyn czyszczących różnych producentów: Kärcher, Hako, Nilfisk, Cleanfix, Tennant, Fimap, Adiatek, Taski, Wetrok, Numatic, RCM i innych.
Marii Zientary-Malewskiej 26, Olsztyn · Tel. (89) 526 53 85 · Fax: (89) 526 74 41 · [www] [e-mail]
229 - AniLux
logoProfesjonalne czyszczenie dywanów, wykładzin, chodników,kanap,foteli,krzeseł,tapicerki samochodowej.Cena w zależności od stopnia zabrudzenia i powierzchni.Używamy profesjonalnych urządzeń i środków firmy Karcher.Podciśnieniowe pranie wraz ze środkiem RM 760 zapewnia długą ochronę przed rozwojem:Roztoczy,bakterii i grzybów.Bezpłatny dojazd do klienta na terenie Olsztyna i okolic.Zapraszamy Adres: http://sites.google.com/site/aniluxolsztyn/ Telefon: 880131281 E-mail: anilux-olsztyn@wp.pl
http://sites.google.com/site/aniluxolsztyn/ · Tel. 880131281 · [www] [e-mail]
214 - AniLux Firma Sprzątająca Olsztyn
logoProfesjonalne czyszczenie dywanów, wykładzin, chodników,kanap,foteli,krzeseł,tapicerki samochodowej.Cena w zależności od stopnia zbrudzenia i powierzchni.Używamy profesjonalnych urządzeń i środków firmy Karcher.Podciśnieniowe pranie wraz ze środkiem RM 760 zapewnia długą ochronę przed rozwojem:Roztoczy,bakterii i grzybów.Bezpłatny dojazd do klienta na terenie Olsztyna i okolic. Zapraszamy.
Kontakt : Tel. kom. 880-131-281; e-mail:emilos_77@o2.pl
· Tel. 880131281 · [www] [e-mail]
196 - AniLux-firma sprzątająca, czyszczenie dywanów Olsztyn
logo* Sprzątamy pomieszczenia biurowe, pomieszczenia mieszkalne po remontach i przeprowadzkach, mycie okien, pierzemy dywany, wykładziny i meble tapicerowane u klienta. Używamy profesjonalnych środków i maszyn czyszczących.W sezonie letnim wykonujemy prace ogrodowe (koszenie trawy, przycinanie żywopłotów). Dla stałych klientów wprowadzamy zniżki. Współpracując z nami możesz oczekiwać:
* solidności
* profesjonalnie wykonanej pracy
Zapraszamy do współpracy.
· Tel. 889-016-739 · [www] [e-mail]
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
Mapa Olsztyna
mapa
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl