Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Katalog firm »Fitnes, siłownie
Opcje
Kategorie firm
» ŻYWNOŚĆ I UŻYWKI:
» BEZPIECZEŃSTWO:
» BIURO:
» BUDOWNICTWO:
» DOM I OGRòD:
» DZIECI:
» FINANSE I UBEZPIECZENIA:
» INNE BRANŻE:
» INSTYTUCJE I URZĘDY:
» MOTORYZACJA I TRANSPORT:
» NAUKA I OŚWIATA:
» NIERUCHOMOŚCI:
» ODZIEŻ, TEKSTYLIA, OBUWIE:
» PRZEMYSŁ I ENERGETYKA:
» ROLNICTWO I LEŚNICTWO:
» ROZRYWKA I REKREACJA:
» TELEKOMUNIKACJA I INTERNET:
» TURYSTYKA:
» USŁUGI DLA FIRM:
» USŁUGI DLA KAŻDEGO:
» ZDROWIE I URODA:
448 - Trening Personalny Olsztyn
logoNowo powstałe studio treningu personalnego w Olsztynie! FitFuture.pl Zapraszamy! Super ceny, promocje! Nowoczesny Trening EMS w 30 minut! Nie lubisz siłowni, więc jest to opcja dla Ciebie, wyrzeźbij swe ciało!
Wyzwolenia 19 · Tel. 533 010 800 · Fax: 533 010 800 · [www] [e-mail]
253 - Naturhouse w Olsztynie
logoCzym się zajmujemy ? W naszych centrach skorzystasz z porady profesjonalisty, który poprzez ustalenie indywidualnego programu dietetycznego pomoże Ci osiągnąć i utrzymać idealną wagę ciała. W NATURHOUSE sprawdzimy Twoją budowę, zmierzymy procentową zawartość tkanki tłuszczowej i płynów ustrojowych, pomożemy dojść do Twojej IDEALNEJ WAGI i co najważniejsze powiemy JAK JĄ UTRZYMAĆ www.naturhouse-polska.pl Nie zamierzamy zmieniać Ciebie, tylko twoje nawyki żywieniowe. Zrobiło to już z nami ponad 2 milony klientów ! Jak pracujemy ? Przez cały okres dochodzenia aż do osiągnięcia właściwej wagi i budowy ciała będziesz pod stałą opieką dyplomowanego Dietetyka. Pierwsza konsultacja jest najbardziej czasochłonna i należy zarezerwować na ok. 30 minut, kolejne, kontrolne wizyty są krótsze trwają ok.15 minut. ZAWSZE wszystkie wizyty są DARMOWE a jedyny nasz warunek to stosowanie się do zaleceń. Dietetycy polecą Ci również właściwe suplementy dostępne wyłącznie w sklepach NATURHOUSE – to szeroka gama najwyższej jakości produktów opartych na naturalnych składnikach, które nie tylko pomogą Ci skutecznie i bezpiecznie zrzucić zbędne kilogramy ale również uzupełnią codzienną dietę każdej osoby w brakujące składniki. Po prostu poczujesz się lepiej! Dlaczego należy stosować suplementy? - aby odchudzanie było efektywniejsze! - Należy, bowiem pobudzić procesy spalania tkanki tłuszczowej, zaspokoić uczucie głodu i ograniczyć ilości jedzenia. Po okresie odchudzania następuje etap stabilizacji wagi, dzięki temu unikamy znanego efektu jo-jo. Dietetycy NATURHOUSE dobiorą dla Ciebie również właściwe suplementy dostępne wyłącznie w salonach NATURHOUSE. Sprawdź Nas, Zadzwoń – (089) 535 11 10 kom.500 069 399 i przyjdź na bezpłatną konsultację Od dzisiaj Ty też możesz mieć osobistego dietetyka! Olsztyn 10-537 Ul. Mrongowiusza 7/1b Czynne Poniedziałek - Piątek 8.00 – 18.00
MRONGOWIUSZA 7/1B · Tel. 89 535 11 10 500 052 232 · [www] [e-mail]
133 - Fitness Club Kinetic
logoJesteśmy prawdziwym klubem fitness. Profesjonalna kadra, której możesz zaufać, indywidualne programy treningowo-dietetyczne oraz najnowsze urządzenia renomowanych firm są gwarancją Twojego bezpieczeństwa i powodzenia w realizacji obranego celu. Na terenie Naszego klubu znajdują się: * Siłownia * Sala Shape * Sala Activ * Sauna/Solarium Zajęcia Każdy regularnie uprawiany rodzaj aktywności fizycznej przyspiesza Twój metabolizm, zwiększa ilość spalanych kalorii i wzmacnia mięśnie jak również odpręża psychicznie. Różnica polega na tym, że w zależności od rodzaju lekcji którą wybierzesz - położysz nacisk na niektóre z wymienionych korzyści. * ABT * FITT BALL * STEP * TBC (Total Body Conditioning) * BS (Body Sculp) * HI - LO * PILATES * FAT BURNER * POWER TAE BO * INDOOR CYCLING * JOGA * EASY LINE * ZDROWY KRĘGOSŁUP * ANTI-AGEING Serdecznie zapraszamy do Naszego klubu każdego dnia. Znajdziecie Nas przy ulicy: ul. Piłsudskiego 44A 10-449 Olsztyn tel. 089 534 17 88, 089 534 17 58 fax: 089 533 88 21 Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek: 8.00-22.00 Sobota: 9.00-18.00 Niedziela: 9.00-16.00 Miła obsługa chętnie udzieli Ci wszelkich potrzebnych informacji dotyczących spraw organizacyjnych klubu, tutaj możesz też odpocząć, ugasić pragnienie lub zakupić dobrej jakości suplementy sportowe.
ul. Piłsudskiego 44 a · Tel. 089 - 534 17 88 · Fax: 089 - 533 88 21 · [www] [e-mail]
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
Mapa Olsztyna
mapa
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl