Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Katalog firm »Usługi foto, video
Opcje
Kategorie firm
» ŻYWNOŚĆ I UŻYWKI:
» BEZPIECZEŃSTWO:
» BIURO:
» BUDOWNICTWO:
» DOM I OGRòD:
» DZIECI:
» FINANSE I UBEZPIECZENIA:
» INNE BRANŻE:
» INSTYTUCJE I URZĘDY:
» MOTORYZACJA I TRANSPORT:
» NAUKA I OŚWIATA:
» NIERUCHOMOŚCI:
» ODZIEŻ, TEKSTYLIA, OBUWIE:
» PRZEMYSŁ I ENERGETYKA:
» ROLNICTWO I LEŚNICTWO:
» ROZRYWKA I REKREACJA:
» TELEKOMUNIKACJA I INTERNET:
» TURYSTYKA:
» USŁUGI DLA FIRM:
» USŁUGI DLA KAŻDEGO:
» ZDROWIE I URODA:
434 - Vivi Cam
logoPosiadamy profesjonalne kamery rejestrujące materiał 4K, drona, system stabilizacji ruchu oraz jazdę i kran kamerowy. Co ważniejsze, oprócz profesjonalnego sprzętu dysponujemy kreatywnym i energicznym zespołem, którego praca gwarantuje, że przygotowany klip będzie stanowił niepowtarzalny i skuteczny materiał promocyjny. Uważamy, iż w dzisiejszych czasach skuteczna forma reklamy wydaje się czymś koniecznym oraz naturalnym. To właśnie reklama pozwala sprostać wyzwaniu, jakim jest walka o klienta i stawienie czoła konkurencji.Faktem jest, że reklama internetowa umożliwia dotarcie do klientów w sposób efektywny i nie generuje dużych kosztów. Proponujemy w związku z tym stworzenie skutecznej reklamy internetowej udostępnianej na stronach internetowych lub portalach, co wzmocni świadomości marki i przedstawi jej ofertę. Tworzone przez nas profesjonalne filmy reklamowe to możliwość dotarcia do ogromnej liczby internautów i zwiększenia rozpoznawalności firmy, co przełoży się na znaczne zwiększenie grona klientów. Oprócz produkcji filmowych specjalizujemy się w transmisji live do internetu na poziomie telewizyjnym – z wykorzystaniem 8 kamer FullHD, kranu kamerowego raz wspomnianego wcześniej drona.
Osińska 80, 44-240, Żory · Tel. 791950000 · [www] [e-mail]
411 - Hubert Cetnar fotograf
Oferuję usługi fotograficzne. Specjalizuję się w fotografii ślubnej. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Bochnia · Tel. +48 512 075 924 · [www] [e-mail]
292 - ipse - twój profesionalny fotograf
logoW obecnej chwili fotografia ślubna to niemalże obowiązkowy dodatek do każdej uroczystości weselnej. Ślub i wesele to jedne z najistotniejszych chwil w życiu każdego człowieka, dlatego warto je udokumentować dla siebie i swoich bliskich. Zdjęcia ślubne są jak dotąd najlepszą i najbardziej powszechną formą zachowania wspomnień ważnych momentów naszego życia. Swoje fotografie wykonuję zawsze podchodząc do każdego zlecenia bardzo indywidualnie. Tylko takie działania pozwala moim klientom cieszyć się z efektu końcowego. Zdjęcia mają tą zdolność, że z powodzeniem utrwalają piękne, ale czasem ulotne chwile w naszym życiu. Są doskonałą pamiątką, którą po latach wyjmujemy gdzieś ze starego kredensu i wtedy właśnie dostarczają nam wielu emocji i cudownych wspomnień. Mówi się, że dobry fotograf w każdej sytuacji zrobi dobre zdjęcie. I coś w tym jest... ale czy każdy fotograf to dobry fotograf? z poważaniem Wasz fotograf ślubny Adam Kolaśniewski
ul. Kościuszki 75/9 · Tel. 662020029 · [www] [e-mail]
284 - Foto-Jack Jacek Kowalski
logoZdjęcia ślubne. Fotografowanie, to nie tylko moja praca, to pasja i mój sposób na życie. Kocham to, co robię i chcę, aby efekty mojej pracy były także dla Was niezapomnianym przeżyciem. Staram się, aby Wasze ślubne zdjęcia uchwyciły tę jedyną, niezwykłą chwilę w Waszym Życiu. Gwarantuję, że nie odłożycie ich szybko do szuflady zapomnienia.
Wykonam zdjęcia jak dokumentalista i romantyk, we wnętrzach, w plenerze, wszędzie, gdzie mogą powstać ślubne zdjęcia. Zrobię Wam zdjęcia, które będą wzruszać przez całe życie.
Fotografia ślubna Olsztyn – Jacek Kowalski. www.weselnafotografia.pl
Olsztyn - Różnowo · Tel. 601955680 · [www] [e-mail]
271 - Studio fotograficzne eMka
logoOferujemy profesjonalne usługi fotograficzne dla osób prywatnych i dla firm. Wykonujemy fotografię ślubną, portretową, dziecięcą. Foldery, banery, logotypy, wizytówki itp.
Olsztyn, ul. Kołłątaja 2 · Tel. 609255854 · [www] [e-mail]
259 - Fotografia ślubna - milsztof.pl
W fotografii, jak i w życiu nie lubimy tanich efektów. Stawiamy na indywidualizm, korzystamy z wyobraźni. Podczas fotoreportażu staramy się być niezauważalni, aby wydarzenia mogły toczyć się w swoim rytmie, bez naszej ingerencji. A my... staramy się dać z siebie maksimum czujności, patrzeć i widzieć, aby nie uronić tego, co ważne i nieuchwytne. Emocje, ruch, szczególny gest zawieszony w próżni, niedokończone słowo, moment pozornie wyrwany ze swojego kontekstu - z tych małych szkiełek staramy się budować lustra, w których odbijają się żywe historie, naładowane tym, co ludzkie i osobiste.
Mamy za sobą lata twórczych poszukiwań. Fotografii uczyliśmy się, wykorzystując tradycyjne materiały światłoczułe, naświetlając tasiemce filmów i eksperymentując z ręcznie wywoływanymi odbitkami. Nauczyło nas to czegoś ważnego: każda klatka jest cenna, dlatego staramy się fotografować tak, aby żadnej nie zniszczyć nieprzemyślanym kadrem czy nieudanym naświetleniem. Takie podejście towarzyszy nam do dziś dnia, co przekłada się na konsekwentną jakość i styl naszych fotografii.
Olsztyn, ul. Liliowa 33 · Tel. 692 898 652 · [www] [e-mail]
254 - zlotupataka.pl
logo
· Tel. 660753441 · [www] [e-mail]
222 - www.slubolsztyn.pl
Największy Warmińsko-Mazurski Portal Ślubno-Weselny. Ślub Olsztyn, Wesele Olsztyn. Baza firm, niezbędne informacje przydatne przy organizacji swojego Ślubu. Forum
Al. Wojska Polskiego 39 Olsztyn · Tel. 792 240 076 · [www] [e-mail]
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
Mapa Olsztyna
mapa
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl