Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Katalog firm »Reklama
Opcje
Kategorie firm
» ŻYWNOŚĆ I UŻYWKI:
» BEZPIECZEŃSTWO:
» BIURO:
» BUDOWNICTWO:
» DOM I OGRòD:
» DZIECI:
» FINANSE I UBEZPIECZENIA:
» INNE BRANŻE:
» INSTYTUCJE I URZĘDY:
» MOTORYZACJA I TRANSPORT:
» NAUKA I OŚWIATA:
» NIERUCHOMOŚCI:
» ODZIEŻ, TEKSTYLIA, OBUWIE:
» PRZEMYSŁ I ENERGETYKA:
» ROLNICTWO I LEŚNICTWO:
» ROZRYWKA I REKREACJA:
» TELEKOMUNIKACJA I INTERNET:
» TURYSTYKA:
» USŁUGI DLA FIRM:
» USŁUGI DLA KAŻDEGO:
» ZDROWIE I URODA:
432 - Gold Deer Studio
logo Agencja Interaktywna Gold Deer Studio – kreatywne tworzenie wizerunku i reklamy w sieci. Co to jest agencja interaktywna? Agencja interaktywna zajmuje się w przygotowaniem i wdrożeniem strategii budowy wizerunku firm w internecie. Dlaczego warto skorzystać z usług agencji interaktywnej? Stworzenie logotypu, oprawy graficznej, strony WWW to bardzo odpowiedzialne zadanie wymagające obszernej ilości wiedzy. Oczywiście możesz przejść kilkaset godzin kursów z każdej dziedziny i zrobić to sam, jeśli masz na to czas. Wszystkie elementy związane z promocją marki oparte są o wiedzę z zakresu technologii oraz psychologii. Wiemy czego oczekuje odbiorca, wiemy jak się porusza i co jest najwazniejsze w pierwszym kontakcie z marką. Tworzymy rzeczy zapadające w pamięć, rzeczy którymi warto się dzielić z innymi. Kompletna i niepowtarzalna identyfikacja w sieci to pewność i gwarancja zadowolenia odbiorców. Kim jesteśmy? Jesteśmy młodymi, kreatywnymi ludźmi. Do kazdego zadania podchodzimy indywidualnie a wszystko co robimy, robimy przede wszystkim z pasją. Przykładamy dużą wagę do jakości oferowanych usług. Zawsze stawiamy na niezawodność prostotę i nowoczesność. Naszym priorytetem jest zadowolenie Twoich klientów. Współpracowaliśmy zarówno z dużymi firmami, jak i małymi przedsiębiorstwami. Wiemy, jak przełożyć kreatywność w efektywność. Jeżeli interesują Cię wyłącznie najlepsze rozwiązania i chcesz postawić na innowacyjne podejście – zgłoś się do nas. Zadbamy o Twój wizerunek w sieci. Kompleksowo i skutecznie. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.
Kruczkowskiego 6 · Tel. 791-774-280 · [www] [e-mail]
421 - TBnet
logoTBnet od 2005 roku oferuje reklamę w internecie. Wykonuje strony i sklepy internetowe, wizytówki firmowe, audyty SEO, optymalizację i pozycjonowanie stron oraz kampanie w Google Adwords.
http://www.tbnet.pl/ · Tel. +48662114464 · [www]
319 - Kengraf
logoDrukarnia KENGRAF oferuje kompleksowe wykonanie usługi poligraficznej, od projektu do gotowego wyrobu. Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie oraz nowoczesne wyposażenie firmy w maszyny i urządzenia, gwarantują wykonanie produktów o najwyższej jakości.
Olsztyn, ul. Lubelska 43a · Tel. 89 537 91 10 · Fax: 89 532 02 62 · [www] [e-mail]
288 - Creobajt
logoTworzenie, promocja, aktualizacja stron internetowych oraz inne usługi internetowe (w tym administrowanie). Celem firmy jest kompleksowe świadczenie usług internetowych. Tego typu podejście zapewnia przeprowadzanie kompletnego procesu wdrożenia strony internetowej, od opracowania jej koncepcji, przez jej zaprogramowanie, aż do faktycznego opublikowania witryny WWW w taki sposób, by była ona dostępna dla potencjalnych odbiorców. Szczególny nacisk firma Creobajt kładzie na fazę działań przygotowawczych takich, jak zbieranie materiałów na przyszłą stronę internetową, opracowywanie ogólnej koncepcji strony i rozplanowanie układu informacji. Dzięki temu, zarówno klient jak i zleceniobiorca mają jasną wizję przyszłej strony przed jej zaprogramowaniem. Stworzona strona aby żyć w Internecie powinna być łatwo dostępna dla odbiorców oraz cechować się aktualnymi informacjami. Dlatego też istotnym segmentem usług firmy jest również szeroko rozumiana administracja już istniejącymi stronami WWW oraz ich promocja. Tworzenie stron internetowych to pewien proces, przekraczający samą pracę informatyczną (programowanie), wymagający pewnego wyczucia i wrażliwości spoza kręgu nauk ścisłych. Na tle innych firm i osób zajmujących się podobnymi usługami Creobajt wyróżnia się tym, iż kładzie nacisk na zrozumienie potrzeb klienta, uwzględniając przy tym szerszy wymiar niż tylko informatyczny. Praktycznym przełożeniem tej zasady jest unikanie branżowego języka informatycznego w kontaktach z klientem, będącego jak się wydaje, przyczyną niepotrzebnych nieporozumień. Firma Creobajt w realizacji zamówień przestrzega praw autorskich, wykorzystuje nowoczesny sprzęt komputerowy i legalne oprogramowanie (zakupione z otrzymanego dofinansowania) oraz stosuje sprawdzone rozwiązania informatyczne, pozwalające oferować konkurencyjne ceny. Zapraszam do skorzystania z usług mojej firmy.
ul. Pieczewska 4/7, 10-699 Olsztyn · Tel. 509706360 · [www] [e-mail]
271 - Studio fotograficzne eMka
logoOferujemy profesjonalne usługi fotograficzne dla osób prywatnych i dla firm. Wykonujemy fotografię ślubną, portretową, dziecięcą. Foldery, banery, logotypy, wizytówki itp.
Olsztyn, ul. Kołłątaja 2 · Tel. 609255854 · [www] [e-mail]
197 - studiosgs
logoSpecjalizujemy się w projektowaniu logotypów marek oraz produktów. Przywiązujemy szczególną wagę do precyzji i estetyki znaku. Z wyjątkowym pietyzmem podchodzimy do każdego kolejnego projektu. Działamy na pograniczu sztuki i marketingu. Każdy Klient jest traktowany indywidualnie i może być pewien, że jego nowy znak będzie unikatowy i niepowtarzalny. Zawsze staramy się połączyć oczekiwania Klienta z naszym wyobrażeniem estetyki. Dzięki temu każdy stworzony logotyp stanowi małe dzieło sztuki. Logotyp to tylko początek przygody z projektowaniem. Prosimy sprawdzić naszą ofertę. Oprócz logotypów, tworzymy wysokiej jakości reklamy do prasy branżowej, opakowania, etykiety na produkty, ulotki reklamowe, plakaty i billboardy. Mamy doświadczenie w kompleksowym przygotowaniu katalogów oraz folderów reklamowych. Na podstawie przygotowanych przez nas logotypów, opracowujemy kompleksowe Systemy Identyfikacji Wizualnej (SIW). Wszystkie projekty są w pełni zgodne ze standardami nowoczesnych technik poligraficznych (offset, sitodruk, flexo, druk wielkoformatowy, solvent). Klient otrzymuje kompletny zestaw plików produkcyjnych (PDF). Na życzenie klienta wykonujemy proofy kolorystyczne zgodne ze standardami ISO/FOGRA.
11-001 Dywity Spółdzielcza 2 · [www] [e-mail]
180 - PartnerWindykacji.pl
logoPierwszy w Olsztynie program partnerski - Wirtualny Windykator. www.PartnerWindykacji.pl . Zapraszam do współpracy osoby zainteresowane dodatkowym zarobkiem. Znajdziesz Klienta a my Ci zapłacimy.
Ul. Stawigudzka 7/15 · Tel. 518 051 145 · Fax: 896797880 · [www] [e-mail]
177 - Ngo and Business Service
logoJesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z Olsztyna specjalizującą się w tworzeniu nowoczesnych stron internetowych oraz optymalizacją i pozycjonowaniem w wyszukiwarkach internetowych. Pozycjonujemy metodą SEO na wybrane słowa kluczowe.
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 18/20 lok. 20 · Tel. 601306476 · [www] [e-mail]
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
Mapa Olsztyna
mapa
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl