Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Katalog firm »Usługi geodezyjne
Opcje
Kategorie firm
» ŻYWNOŚĆ I UŻYWKI:
» BEZPIECZEŃSTWO:
» BIURO:
» BUDOWNICTWO:
» DOM I OGRòD:
» DZIECI:
» FINANSE I UBEZPIECZENIA:
» INNE BRANŻE:
» INSTYTUCJE I URZĘDY:
» MOTORYZACJA I TRANSPORT:
» NAUKA I OŚWIATA:
» NIERUCHOMOŚCI:
» ODZIEŻ, TEKSTYLIA, OBUWIE:
» PRZEMYSŁ I ENERGETYKA:
» ROLNICTWO I LEŚNICTWO:
» ROZRYWKA I REKREACJA:
» TELEKOMUNIKACJA I INTERNET:
» TURYSTYKA:
» USŁUGI DLA FIRM:
» USŁUGI DLA KAŻDEGO:
» ZDROWIE I URODA:
375 - GEO-SZKIC Michał Prusik
logoUczciwość, Szybkość, Jakość to fundamentalne cechy olsztyńskiego Geo-Szkic który świadczy obeznane usługi geodezji, ze wyjątkowym uwzględnieniem fundowania map cyfrowych i geodezyjną obsługą inwestycji budowlanych na każdym etapie budowy. Firma została założona za sprawą Michała Prusik, który posiada w dyspozycji bardzo dobrze zaaranżowaną załogę zawodowych pracowników. Geo-Szkic jest w pełni zaopatrzona w prekursorskie przyrządy, które są istotne do roli na zdaniu geodety. Ponadto działalność bez ustanku się modyfikuje w następstwie tego też autorska centrala w biurowcu OZGraf-u jest pokaźnym elementem w przebieganiu firmy. Firma obecnie wykonuje plany z technologii GNSS (GPS + Glonas + inne globalne systemy pozycjonowania) oraz przy zachowaniu prężnej sieci geodezyjnej (ASG-EUPOS) umożliwiającej transportowanie danych korekcyjnych w urządzeniach RTN w trybie faktycznym. Firma GEO-SZKIC Michał Prusik praktykuje spwoje profesje głównie na terenie miasta Olsztyn i powiatu olsztyńskiego, ale również chętnie w przyjezdnych powiatach a dla większych a zarazem dłuższych zadań usługi są przystępne w całym kraju.
Olsztyn, ul. Towarowa 2 lok. 301 · Tel. 730243243 · [www] [e-mail]
269 - Miedza - Nieruchomości i Geodezja
logoKompleksowe usługi geodezyjne:
- mapy do celów projektowych,
- tyczenia sieci i obiektów,
- inwentaryzacje powykonawcze,
- podziały,
- wznowienia znaków granicznych,
- rozgraniczanie nieruchomości,
- nietypowe prace geodezyjne,
- sprzedaż, kupno, wynajem nieruchomości,
- ubezpieczenia majątkowe i inne.
Linki 2, 10-535 Olsztyn · Tel. 503738383 · Fax: (89)6512959 · [www] [e-mail]
246 - Odwierty.eu
logoSzanowni klienci, oferujemy Państwu usługę wykonania odwiertu pod studnie głębinowe oraz pod pompy ciepła. Dysponujemy nowoczesną wiertnicą, która dzięki małym rozmiarom wjeżdża nawet na niewielkie i zadrzewione działki.
Studnie głębinowe to doskonała alternatywa dla posiadaczy domów, gospodarstw, przedsiębiorstw, ogródków działkowych i działek rekreacyjnych, w których nie ma możliwości podłączenia lub jest utrudniony dostęp do wodociągów miejskich. Studnia wykonywana jest przez Naszych doświadczonych specjalistów w jeden dzień.
Oferujemy Państwu również odwiert pod pompy ciepła. Wykorzystując nowoczesne technologie wykonujemy instalacje pozyskujące ciepło z głębi ziemi. W zależności od Państwa potrzeb zajmiemy się kompleksowym wykonaniem przyłączenia do budynku i podłączenia pompy ciepła. Oferujemy Państwu przede wszystkim oszczędność.
Zainteresowanych prosimy o kontakt, odpowiemy na Państwa pytania. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.odwierty.eu
Instalatorów oraz firmy budowlane zapraszamy do współpracy, oferujemy atrakcyjne warunki, pomoc we wdrożeniu produktu oraz szkolenia techniczne.
Elbląg · Tel. 513-088-926 · Fax: (55)641-99-29 · [www] [e-mail]
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
Mapa Olsztyna
mapa
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl